Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Gary Sinise është ylli i 2.606-të në Walk of Fame
 
Shperndaje
ikub#: 1704210082
Gary Alan Sinise është aktori i famshëm amerikan, i njohur për rolet e tij ne disa filma mes te cilëve dhe George Milton tek “Of Mice and Men”, Lieutenant Dan Taylor tek “Forrest Gump”, Harry S. Truman tek “Truman”, Ken Mattingly tek Apollo 13, Jimmy Shaker tek “Ransom”,etj.ventouris


Postuar: 21 Pri
 
Shfleto artikuj te tjere per: GARY SINISE WALK OF FAME

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved