Gary Sinise është ylli i 2.606-të në Walk of Fame


21 Pri

Gary Alan Sinise është aktori i famshëm amerikan, i njohur për rolet e tij ne disa filma mes te cilëve dhe George Milton tek “Of Mice and Men”, Lieutenant Dan Taylor tek “Forrest Gump”, Harry S. Truman tek “Truman”, Ken Mattingly tek Apollo 13, Jimmy Shaker tek “Ransom”,etj.

 
0
0
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Atmosfere arabe ne qender te qytetit...cfare po ndodh?
I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi...

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Filmat e Kinostudios Shqipëria e Re
(Pro apo kundër shfaqjes se tyre)


Shfleto artikuj te tjere per: GARY SINISE WALK OF FAME
Postuar nga: k.s
ikub #:
1704210082
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9