Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
I gjeni dot cilat janë mamatë dhe cilat vajzat?
 
Shperndaje
ikub#: 1704210061
8 mama qe duken po aq të reja sa vajzat e tyre.
Për disa persona vitet janë thjesht një numër. Ka disa qe nuk plaken me shpejt e ka te tjerë qe duhet sikur ora ju ngel. Ja disa prej tyre qe po mahnitin boten. Shikojini vetëm fotot dhe mundohuni vete ta gjeni kush është mamaja dhe kush vajza apo vajzat.
 

Mamaja Tina, 36 vjeç, është ne mes dhe anash janë dy vajzat e saj binjake, 18 vjeç.

 

Mumzy and Sis #BeachVibes

A post shared by Shantol Ennis (@shantol_17) on

Altea ne mes është mamaja dhe anash janë dy vajzat e saj 25 dhe 26 vjeç.

 

A post shared by @aissaulebakytbek on

Aug 27, 2015 at 3:08am PDT

Aisaule 20 vjeç ndodhet ne te majte, ndërsa djathtas është mamaja e saj Bayan 43 vjeç.

 

Thanks @catalystpr_ !!! What a beautiful and generous gift! We love it so much we don't want to open it!

A post shared by Georgie Smedley (@georgiesmedley) on

Jan 10, 2017 at 8:31am PST

Geordie Smedley 44 vjeç ne te djathte është mamaja e Jazz, 21 vjeç.

Amber, ne te majte e shtrire, është 27 vjeç dhe ka pozuar me mamanë e saj modele Yasmin Le Bon, 52 vjeç.

Svetlana, ne te majte, është mamaja 50 vjeçare e Polina Maksimova, 27 vjeç.

 

such a good night ! ??

A post shared by ?? Jazmyne Wardell ? (@jazmynewardell) on

Jazmyne Wardel është 21 vjeç dhe ka dale ne foto me te ëmën (majtas), e cila është 45 vjeç.

Rochelle Dale 23 vjeç ka pozuar me te ëmën ( majtas), 53 vjeç.

loading...


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: MAMA NGJASHMERIA RINIA VAJZAT

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Alviero


Më të lexuarat


Cineplexx


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved