Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Ilva Tare, Nora, Armina dhe të tjerë VIP. Si kanë qenë në mbrëmjen e maturës
 
Shperndaje
ikub#: 1704210045
Mbrëmjet e maturës janë kthyer ne një trendy dhe te gjithë mundohen ta përjetësojnë këtë moment ne foto. Por ndërsa ne albumet e tyre ato mund te kenë me dhjetëra, ne kemi mundur te “vjedhim” vetëm nga një për disa prej personazheve tashme te njohura për publikun tone.ventouris
ventouris


Postuar: 21 Pri
 
Shfleto artikuj te tjere per: ARMINA MEVLANI ILVA TARE MATURA MBREMJA NORA ESTREFI

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved