Ilva Tare, Nora, Armina dhe të tjerë VIP. Si kanë qenë në mbrëmjen e maturës


21 Pri

Mbrëmjet e maturës janë kthyer ne një trendy dhe te gjithë mundohen ta përjetësojnë këtë moment ne foto. Por ndërsa ne albumet e tyre ato mund te kenë me dhjetëra, ne kemi mundur te “vjedhim” vetëm nga një për disa prej personazheve tashme te njohura për publikun tone.

 
0
0
   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Atmosfere arabe ne qender te qytetit...cfare po ndodh?
I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi...

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Filmat e Kinostudios Shqipëria e Re
(Pro apo kundër shfaqjes se tyre)


Shfleto artikuj te tjere per: ARMINA MEVLANI ILVA TARE MATURA MBREMJA NORA ESTREFI
Postuar nga: k.s
ikub #:
1704210045
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9