Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Marrëdhënia me Fiorentinën. Ndëshkohet Olsi
 
Shperndaje
ikub#: 1704210037
Marrëdhëniet mes Olsit dhe Fiorentinës duket se po lundrojnë ne ujërat te turbullta. Dhe ndërsa janë të shtrirë në krevat ata fillojnë të debatojnë me njëri-tjetrin, për shkak të xhelozisë së shfaqur nga kjo e fundit për partnerin e saj.
Fiorentina i kërkon që të sqarohen, ndërsa Olsi i kthen kurrizin dhe nuk pranon t’i flasë.
“Ti nuk më ke respektuar mua, e ke thyer rregullin që në fillim fare. Nuk kam kapacitet me u marrë me ty dua të pushoj”, shprehet Olsi. 
E ndërsa Fiorentina vijon të ngulmojë për të biseduar me të, ai thotë nuk i intereson më asgjë, “Mbaroi tani, mbylla lojën”, thekson Olsi i cili vazhdimisht i thotë se me të do të sqarohet vetëm në dhomën e rrëfimit.
Pasi janë sqaruar me njëri-tjetrin, Olsit i duhet të vuajë edhe dënimin për qëndrimin ndaj partneres së tij dhe për këtë ai duhet ta trajtojë sa më mirë Fiorentinën ditën e sotme.
 
loading...


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: FIORENTINA MARREDHENIA NDESHKIMI OLSI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved