Marrëdhënia me Fiorentinën. Ndëshkohet Olsi


21 Pri

Marrëdhëniet mes Olsit dhe Fiorentinës duket se po lundrojnë ne ujërat te turbullta. Dhe ndërsa janë të shtrirë në krevat ata fillojnë të debatojnë me njëri-tjetrin, për shkak të xhelozisë së shfaqur nga kjo e fundit për partnerin e saj.

 
0
0
Fiorentina i kërkon që të sqarohen, ndërsa Olsi i kthen kurrizin dhe nuk pranon t’i flasë.
“Ti nuk më ke respektuar mua, e ke thyer rregullin që në fillim fare. Nuk kam kapacitet me u marrë me ty dua të pushoj”, shprehet Olsi. 
E ndërsa Fiorentina vijon të ngulmojë për të biseduar me të, ai thotë nuk i intereson më asgjë, “Mbaroi tani, mbylla lojën”, thekson Olsi i cili vazhdimisht i thotë se me të do të sqarohet vetëm në dhomën e rrëfimit.
Pasi janë sqaruar me njëri-tjetrin, Olsit i duhet të vuajë edhe dënimin për qëndrimin ndaj partneres së tij dhe për këtë ai duhet ta trajtojë sa më mirë Fiorentinën ditën e sotme.
    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Atmosfere arabe ne qender te qytetit...cfare po ndodh?
I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi...

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Filmat e Kinostudios Shqipëria e Re
(Pro apo kundër shfaqjes se tyre)


Shfleto artikuj te tjere per: FIORENTINA MARREDHENIA NDESHKIMI OLSI
Postuar nga: k.s
ikub #:
1704210037
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9