Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Musai, provokon rëndë Donën
 
Shperndaje
ikub#: 1704210029
Marrëdhënia mes Musait dhe Dones është duke shkuar çdo dite e me mire dhe çifti duket se po kalon dite te bukura ne shtëpinë e Vëllait te Madh. Por shejtanllëku i Musait hera-herës nxjerr krye.
Duket se për te mësuar me shume ne lidhje me partneren e tij, ai provokon një bisede delikate, por qe me sa duket ka edhe një gjysme te vërtetë brenda.
“Po të të them që kam një fëmijë si do e marrësh”, pyet Musai, Donën, e cila ngelet e habitur me këtë pyetje dhe serish nuk ka një përgjigje se si do të reagonte. Por kjo pyetje provokuese, duket se ka diçka të vërtetë dhe këtë e tregon vetë Musai. 
“Ish-e dashura ime më tha se priste një fëmijë, i thashë që nuk mund të mbaja përgjegjësi”, tregon Musai, duke shtuar se “Ajo më pas e kishte hequr fëmijën”.
 
loading...


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: BIG BROTHER DONA FEMIJA MUSAI PROVOKIMI

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved