Musai, provokon rëndë Donën


21 Pri

Marrëdhënia mes Musait dhe Dones është duke shkuar çdo dite e me mire dhe çifti duket se po kalon dite te bukura ne shtëpinë e Vëllait te Madh. Por shejtanllëku i Musait hera-herës nxjerr krye.

 
0
0
Duket se për te mësuar me shume ne lidhje me partneren e tij, ai provokon një bisede delikate, por qe me sa duket ka edhe një gjysme te vërtetë brenda.
“Po të të them që kam një fëmijë si do e marrësh”, pyet Musai, Donën, e cila ngelet e habitur me këtë pyetje dhe serish nuk ka një përgjigje se si do të reagonte. Por kjo pyetje provokuese, duket se ka diçka të vërtetë dhe këtë e tregon vetë Musai. 
“Ish-e dashura ime më tha se priste një fëmijë, i thashë që nuk mund të mbaja përgjegjësi”, tregon Musai, duke shtuar se “Ajo më pas e kishte hequr fëmijën”.
    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Atmosfere arabe ne qender te qytetit...cfare po ndodh?
I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi...

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Filmat e Kinostudios Shqipëria e Re
(Pro apo kundër shfaqjes se tyre)


Shfleto artikuj te tjere per: BIG BROTHER DONA FEMIJA MUSAI PROVOKIMI
Postuar nga: k.s
ikub #:
1704210029
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9