Nuk e di nëse ju bën xheloze por vjehërr si i Albanit s’keni parë kurrë


21 Pri

Edhe me pare kemi treguar se babai i Miriamit ka pasur një ndikim jo te vogle ne marrëdhënien e vajzës se tij dhe bashkëshortit te saj te ardhshëm Alban Skënderaj dhe këtë na e ka treguar vete këngëtarja e ëmbël ne disa intervista me pare.

 
0
0
Por sot këtë e kemi mësuar nga vete Agim Canaj, vjehrri i Albanit qe duket se ruan ende te pashteruar kënaqësinë e madhe për zgjedhjen e se bijës. 
Në një postim në Facebook, Agim Cani ka uruar përzemërsisht Albanin me rastin e ditëlindjes se tij me fjale qe duken se dalin nga zemra.
“Alban ...sot ke ditëlindjen...fat që të kam njohur...lumturi që je pjesë e jetës sime...të jetosh e gëzosh...me zemrën dhe zërin që ke, ke rrëmbyer shpirtrat tanë...gëzuar Alban...!”- shkroi Cani në dedikimin e ditëlindjes për kantautorin e njohur.
Ne fakt, besoj se asnjërës prej jush nuk i ka takuar te marre përgëzime te tilla, dhe ne fakt nuk e di nëse kjo gjë ju bën xheloze, por një gjë është e sigurte, vjehërri i Albanit qenka i pa parë.
    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Atmosfere arabe ne qender te qytetit...cfare po ndodh?
I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi...

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Filmat e Kinostudios Shqipëria e Re
(Pro apo kundër shfaqjes se tyre)


Shfleto artikuj te tjere per: ALBAN SKENDERAJ DITELINDJA MIRIAM CANI VJEHERR
Postuar nga: k.s
ikub #:
1704210075
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9