Dyqantaxi
Dyqan taxi
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Nuk e di nëse ju bën xheloze por vjehërr si i Albanit s’keni parë kurrë
 
Shperndaje
ikub#: 1704210075
Edhe me pare kemi treguar se babai i Miriamit ka pasur një ndikim jo te vogle ne marrëdhënien e vajzës se tij dhe bashkëshortit te saj te ardhshëm Alban Skënderaj dhe këtë na e ka treguar vete këngëtarja e ëmbël ne disa intervista me pare.
Por sot këtë e kemi mësuar nga vete Agim Canaj, vjehrri i Albanit qe duket se ruan ende te pashteruar kënaqësinë e madhe për zgjedhjen e se bijës. 
Në një postim në Facebook, Agim Cani ka uruar përzemërsisht Albanin me rastin e ditëlindjes se tij me fjale qe duken se dalin nga zemra.
“Alban ...sot ke ditëlindjen...fat që të kam njohur...lumturi që je pjesë e jetës sime...të jetosh e gëzosh...me zemrën dhe zërin që ke, ke rrëmbyer shpirtrat tanë...gëzuar Alban...!”- shkroi Cani në dedikimin e ditëlindjes për kantautorin e njohur.
Ne fakt, besoj se asnjërës prej jush nuk i ka takuar te marre përgëzime te tilla, dhe ne fakt nuk e di nëse kjo gjë ju bën xheloze, por një gjë është e sigurte, vjehërri i Albanit qenka i pa parë.
 
loading...


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: ALBAN SKENDERAJ DITELINDJA MIRIAM CANI VJEHERR

Loading...


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
loading...
Raiffeisen
Digitalb

Synoia Albania

Më të lexuarat


FAF
Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved