Olsi kësaj radhe e “bën baltë”. Fiorentina ja fut në shpullë


21 Pri

Olsi vazhdon të gjejë mënyra nga më të ndryshmet për të qenë sa më pranë Armela dhe sa më larg syrit të Fiorentinës.

 
0
0
Teksa Armela dhe Katerina ishin duke bërë dush, ai shkon në banjë dhe nis të lajë rroba, por nuk mungojnë edhe batutat me Armelën.
Dy vajzat kishin varur peshqirët dhe kjo gjë duket se “shqetësonte” atë. Ai shkon dhe ja heq peshqirët, por në moment në banjo mbërrin dhe partnerja e tij, Fiorentina, e cila e godet me shuplakë dhe e largon nga banjo.
    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Atmosfere arabe ne qender te qytetit...cfare po ndodh?
I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi...

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Filmat e Kinostudios Shqipëria e Re
(Pro apo kundër shfaqjes se tyre)


Shfleto artikuj te tjere per: BALTA BIG BROTHER FIORENTINA OLSI SHUPLAKE
Postuar nga: k.s
ikub #:
1704210019
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9