Orlando Bloom fjalë dashurie ish bashkëshortes Miranda Kerr


21 Pri

Marrëdhënia e tyre është e afërt edhe pse janë ndarë që në 2013.

 
0
0
Aktori Orlando Bloom ka postuar një deklaratë të ndjerë me fjalë dashurie për ish bashkëshorten e tij Miranda Kerr me rastin e ditëlindjes së saj.
 
"Gëzuar Ditëlindjen! Je një mama e mahnitshme, prind dhe një mikeshë e mirë." - shkruan 40-vjeçari Bloom.
 
Ai gjithashtu ka  shpërndarë në Instagramin e tij një foto ku duket dhurata që djali i tyre 6-vjeçar i ka bërë së ëmës për ditëlindjen e saj të 34-ët.
 
Orlando Bloom dhe supermodelja Miranda Kerr filluan të shoqëroheshin në vitin 2007 dhe u ndanë në 2013. Nga martesa e tyre lindi djali i tyre i vetëm Flyn, aktualisht 6 vjeç.
 
Pas divorcit të tyre, dy ish partnerët kanë ruajtur marrëdhënie shumë të mira madje kanë deklaruar nëpër intervista të ndryshme se flasin çdo ditë bashkë.
 
"Ne jemi me të vërtet të afërt. Do të jemi gjithmonë një familje dhe e duam shumë njëri-tjetrin."   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Atmosfere arabe ne qender te qytetit...cfare po ndodh?
I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi...

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Filmat e Kinostudios Shqipëria e Re
(Pro apo kundër shfaqjes se tyre)


Shfleto artikuj te tjere per: DITELINDJA MIRANDA KERR ORLANDO BLOOM URIMI
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1704210076
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9