Samantën dhe Zajminën përveç këngës i bashkon edhe...


21 Pri

Këtë gjë nuk e dinim dhe nuk e prisnim.

 
0
0
Edhe pse kanë vite që promovohen në ekranet shqiptare, dy këngëtaret Zajmina Vasjari dhe Samanta Karavelo duket se paskan një lidhje më të thellë së bashku se thjeshtë kënga apo koncertet jashtë vendit.
 
Gjatë një interviste për emisionin “Mirage", Zajmina është pyetur se kë kishte mikeshë më të afërt Rezarta Shkurtën apo Samanta Karavelon dhe ajo tha se ka një marrëdhënie shumë të afërt me të dyja.
 
"Gjete dy emrat që unë i kam mikesha shumë të afërta. Mes të dyjave, e kam shumë të vështirë të bëj një ndarje e të zgjidhja njërën, por duke qenë se Samanta është edhe kushërira ime, nuk i ngel hatri që unë të zgjedh mikeshën time, Rezarta Shkurtën” – tha Zaimina.
    
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

ne ju rekomandojme
Atmosfere arabe ne qender te qytetit...cfare po ndodh?
I rikonceptuar, me nje dizajn ndryshe por duke ruajtur te njejten cilesi...

facebook
ikub.al ne instagram
sondazh
Filmat e Kinostudios Shqipëria e Re
(Pro apo kundër shfaqjes se tyre)


Shfleto artikuj te tjere per: KUSHERI LIDHJA SAMANTA KARAVELLO ZAJMINA VASJARI
Postuar nga: Kokonozi
ikub #:
1704210051
Reklame


Reklame
Oscal


Reklame
DGA_BigBrother9