Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Samantën dhe Zajminën përveç këngës i bashkon edhe...
 
Shperndaje
ikub#: 1704210051
Këtë gjë nuk e dinim dhe nuk e prisnim.
Edhe pse kanë vite që promovohen në ekranet shqiptare, dy këngëtaret Zajmina Vasjari dhe Samanta Karavelo duket se paskan një lidhje më të thellë së bashku se thjeshtë kënga apo koncertet jashtë vendit.
 
Gjatë një interviste për emisionin “Mirage", Zajmina është pyetur se kë kishte mikeshë më të afërt Rezarta Shkurtën apo Samanta Karavelon dhe ajo tha se ka një marrëdhënie shumë të afërt me të dyja.
 
"Gjete dy emrat që unë i kam mikesha shumë të afërta. Mes të dyjave, e kam shumë të vështirë të bëj një ndarje e të zgjidhja njërën, por duke qenë se Samanta është edhe kushërira ime, nuk i ngel hatri që unë të zgjedh mikeshën time, Rezarta Shkurtën” – tha Zaimina.
 


ventouris


Postuar: 21 Pri
 
Shfleto artikuj te tjere per: KUSHERI LIDHJA SAMANTA KARAVELLO ZAJMINA VASJARI

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren


Më të lexuarat


Butik AlvieroCopyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved