Digicom
Digicom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
Ajo që tha Flori, me siguri që nuk u ka pëlqyer vajzave shqiptare
 
Shperndaje
ikub#: 1705290066
Flori Mumajesi është shpërngulur ne Kosovë, Prishtinë, por me se po merret atje dhe çfarë e bën qe te qëndrojë larg Tiranes, një zot e di, kështu qe kur na është dashur te themi diçka për te, i jemi referuar portaleve vendase.
Zërat thonë se është në një lidhje me Liberta Spahiun, madje bashkëjetojnë të dy në Prishtinë, por edhe shpesh kanë frekuentuar ambiente të njëjta, nuk kemi marrë ende një konfirmim zyrtar prej tyre. 
I  mjegullt ishte ne përgjigjet e tij edhe dje ne studion e “e Diela Shqiptare”, kështu qe ne përsëri po mundohemi te lexojmë ne mes rreshtave për te mësuar dacka me shume.
Muzika, gatimi dhe vajzat! Ja se cilat janë shkaqet qe e kane shtrënguar atë te qëndrojë ne kryeqytetin kosovar. Sipas tij, [kosovaret] janë më shtatlarta. Kanë vetulla, mollëza më të theksuara...ne krahasim me shqiptaret”, vëren ai.
 A thua se këto tipare ai i sheh pikërisht tek ajo për te cilën thonë se është partnerja e tij aktualisht..?
 


Ventouris
ventouris


Shfleto artikuj te tjere per: FLORI MUMAJESI KOSOVA LIBERTA SPAHIU PRISHTINA VAJZA

loading...


*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Chez Moi
Teoren

facile

Më të lexuarat


FAF
Butik Alviero


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved