OKAZION !!! Shitet makine Opel Omega
ikub#: 1703130126
2.400 EUR
2002
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
Opel, Omega
Kubatura:2200, Ngjyra:Gri, Targa:Te huaja,
Navigator, Metalizato, Me dogane te paguar, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi

E sapoardhur nga Hollanda Me dogane te paguar Impianti I gazit I montuar ne Hollande i markes me te mire Vialle, me çertifikate.

198.000 km origjinale. Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume komode per udhetime te gjata.

Me gjithe sherbimet e kryera. E gatshme per çdo lloj prove.


NJOFTIMET E FUNDIT
2006
Fier
Benzine
Kambio automatike
11.500 €
2004
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
3.500 €
2002
Durrës
Nafte
Kambio manuale
320.000 LEK
2014
Fier
Nafte
Kambio automatike
24.000 €
2010
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
9.000 €
2013
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
12.500 €
2007
Fier
Benzine
Kambio manuale
18.200 €
2007
Fier
Nafte
Kambio automatike
19.500 €
2005
Fier
Nafte
Kambio manuale
3.900 €
2006
Durrës
Nafte
Kambio manuale
2.900 €
2006
21 Dhjetori
Benzine/Gaz
Kambio manuale
5.800 €
2004
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2.900 €
2009
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
4.200 €
2005
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio automatike
8.500 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
9.800 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
5.800 €
2010
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
11.500 €
2012
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
10.000 €
2004
Kavajë
Nafte
Kambio automatike
3.750 €
2008
Kavajë
Nafte
Kambio manuale
6.400 €

Shfleto artikuj te tjere per: OPEL OMEGA SHITET
Postuar nga: AutoLosha
ikub #:
1703130126
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved