Shitet makine Mercedes-Benz E220 CDI
ikub#: 1703160112
7.300 EUR
2004
Tiranë
Nafte
210000
Kambio automatike
Mercedes-Benz, Klasa E
Shpejtesia Maksimale:260, Nr Pistonash:4, Kubatura:2189, Ngjyra:BEZHE, Targa:Te huaja,
Navigator, ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board

MERCDEZ E 220 CDI - MOTOR I ZI MODELI AVANTGARDE - SENSORE PARKIMI - SEDILJE LEKURE DHE RROBE - KLIMA DIXHITALE BIZONALE ME 4 ZONA - STOPAT E MBRAPEM ME *LED* - FENER KSENO BI KSENO ME LARJE - NAVIGACION SYSTEM ME EKRAN TE MADH - BAGAZHIER ME 6 CD - PASQYRA ME PALOSJE - DISJE 16-INCH AVANTGARDE ME GOMA 80% - SEDILJE ME MEMORJE DHE ELEKTRIKE etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER MOTORRIKE DHE XHENERIKE !!! KONTROLLOHET KU TE DESHIRONI JU !!! SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA , ME DOGANE E PAGUAR !!! PER ME SHUME INFO CEL : +355 68 634 9477


NJOFTIMET E FUNDIT
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
15.900 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
27.000 €
2004
Elbasan
Nafte
Kambio automatike
5.300 €
2002
Fier
Nafte
Kambio manuale
3.000 €
2001
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
2.800 €
2011
Pazari i Ri
Nafte
Kambio automatike
13.400 €
2003
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
3.900 €
2003
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio automatike
6.500 €
2005
Kamëz
Nafte
Kambio manuale
i papercaktuar
2012
Elbasan
Nafte
Kambio automatike
11.900 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
6.500 €
2012
Elbasan
Nafte
Kambio automatike
23.000 €
2000
Durrës
Benzine
Kambio manuale
1.600 €
2007
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
3.200 €
2012
Durrës
Nafte
Kambio automatike
17.500 €
2006
Fier
Nafte
Kambio manuale
2.000 €
2012
Elbasan
Nafte
Kambio automatike
13.800 €
2003
Fier
Nafte
Kambio automatike
5.400 €
2005
Durrës
Nafte
Kambio manuale
5.700 €
2010
Fier
Nafte
Kambio automatike
19.600 €

Shfleto artikuj te tjere per: MERCEDES BENZ E CLASS SHITET
Postuar nga: Games
ikub #:
1703160112
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved