Shitet makine Ford Focus C Max Trend
ikub#: 1703180054
4.300 EUR
2006
Medreseja
Nafte
141000
Kambio manuale
1.56
Ford, Focus
Konsumi ne qytet:6.3, Konsumi jashte:4.1, Shpejtesia Maksimale:240, Ngjyra:Gri, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Kompjuter ne board

- Prodhim Gjerman 05/2006. 1560 Ltr. 80 kw TDCI KAT
euro 4. plaketa Euro 4. 

i sapo ardhur nga gjermania 30/01/2017. 
TUV 12/2017.

ne fillim te shkurtit 2017 jane bere dokumentat dhe targat shqiptare. pa asnje problem gjate kontrollit teknik. 

- Sapo i jane nderruar vaj e filtra ne Tirane.
- Kondicioner.
- Timon i levizshem.
- Bordcomputer.
- IPS intelligent protection system.
- Audiosystem 6000 radio/CD. komando ne timon.
- Xhama dhe pasqyra elektronike.
- Sensore shiu dhe bore.
- Me liber sherbimesh.
- Shume ekonomik.
konsumi i kombinuar 4.9 lt/100 km.
konsumi urban 6.3 lt/100 km.
konsumi minimal 4.1 lt/100 km.


NJOFTIMET E FUNDIT
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
15.900 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
27.000 €
2004
Elbasan
Nafte
Kambio automatike
5.300 €
2002
Fier
Nafte
Kambio manuale
3.000 €
2001
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
2.800 €
2011
Pazari i Ri
Nafte
Kambio automatike
13.400 €
2003
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
3.900 €
2003
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio automatike
6.500 €
2005
Kamëz
Nafte
Kambio manuale
i papercaktuar
2012
Elbasan
Nafte
Kambio automatike
11.900 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
6.500 €
2012
Elbasan
Nafte
Kambio automatike
23.000 €
2000
Durrës
Benzine
Kambio manuale
1.600 €
2007
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
3.200 €
2012
Durrës
Nafte
Kambio automatike
17.500 €
2006
Fier
Nafte
Kambio manuale
2.000 €
2012
Elbasan
Nafte
Kambio automatike
13.800 €
2003
Fier
Nafte
Kambio automatike
5.400 €
2005
Durrës
Nafte
Kambio manuale
5.700 €
2010
Fier
Nafte
Kambio automatike
19.600 €

Shfleto artikuj te tjere per: FOCUS FORD GJERMANIA
ikub #:
1703180054
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved