Shitet makine Mercedes-Benz ML350
ikub#: 1703200124
21,000 EUR
2008
Tiranë
Benzine/Gaz
70000
Kambio automatike
Mercedes-Benz, Klasa ML
Konsumi jashte:11, Nr Pistonash:6, Kubatura:3500, Ngjyra:zeze, Targa:Shqiptare,
Navigator, ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, 4 X 4, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board

Mercedes-Benz ML350, benzine dhe gaz, prodhim i vitit 2008, 70000 kilometra. I jane kryer te gjitha sherbimet prane koncesionarit te Mercedesit ne Kashar. taksat dhe kolaudimi mbarojne ne Tetor 2017.


NJOFTIMET E FUNDIT
2006
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
7,500 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
5,700 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
10,000 €
1997
Nafte
Kambio manuale
1,600 €
2005
Gramsh
Nafte
Kambio automatike
6,600 €
2002
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
4,000 €
2002
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
1,600 €
2003
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
4,300 €
2003
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2,800 €
2004
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2,600 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
8,900 €
2010
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
8,900 €
2002
Selvia
Benzine
Kambio manuale
1,800 €
2003
Selvia
Benzine
Kambio manuale
1,500 €
2005
Selvia
Nafte
Kambio manuale
4,500 €
2009
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
3,000 €
2008
Fier
Benzine/Gaz
Kambio manuale
3,400 €
2005
Durrës
Nafte
Kambio manuale
6,200 €
2007
Durrës
Nafte
Kambio manuale
7,000 €
2006
Durrës
Nafte
Kambio gjysem automatike
6,600 €
Shfleto artikuj te tjere per: MERCEDES BENZ ML SHITET
Postuar nga: lthoma2002
ikub #:
1703200124
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved