Shitet makine Nissan Micra
ikub#: 1704210055
3.200 EUR
2003
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
Nissan, Micra
Kubatura:1.2, Targa:Asnje,
- Per 4 persona
- Me 5 dyer
- Makina eshte ne gjendje shume te mire
- Ka dokumentacion te rregullt ne e te cilin perfshihen edhe dy siguracione: TPL dhe KASKO.

NJOFTIMET E FUNDIT
2002
Sarandë
Benzine
Kambio manuale
5.500 €
2005
Durrës
Nafte
Kambio manuale
3.000 €
2005
Fier
Nafte
Kambio manuale
3.600 €
2000
Fier
Nafte
Kambio manuale
2.400 €
2005
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
3.300 €
2001
Fier
Nafte
Kambio manuale
3.000 €
2000
Fier
Nafte
Kambio manuale
3.400 €
2008
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
8.300 €
2008
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
2.000 €
2002
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
1.800 €
2009
Fier
Nafte
Kambio manuale
6.000 €
2007
Fier
Benzine/Gaz
Kambio automatike
4.300 €
2005
Fier
Nafte
Kambio manuale
3.600 €
2003
Lushnjë
Nafte
Kambio automatike
4.300 €
2004
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
2.900 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
3.700 €
1999
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2.500 €
2009
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
5.000 €
2006
Durrës
Nafte
Kambio automatike
6.600 €
2007
Fier
Benzine
Kambio manuale
18.700 €

Shfleto artikuj te tjere per: NISSAN MICRA
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1704210055
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved