Shitet makine Seat Leon
ikub#: 1704210096
2.699 EUR
2002
Elbasan
Benzine/Gaz
162000
Kambio manuale
1400
Seat, Leon
Konsumi ne qytet:7.6, Konsumi jashte:6.2, Kubatura:1400, Ngjyra:Blu, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Fener për mjegull, Kompjuter ne board

Ne gjendje shume te mire. Benzin gaz. Shum ekonomike. Nuk ka nevoje prr asnje sherbim. Shume e paster e mbajrur pe merak.

Makina eshte ne gjendje te perkryer. Te gjitha pjeset i ka volkswagen. Nuk ka nevoje per asnje sherbim sa po ju kan kryer te gjitha. Si per shemb kontroll i pergjithshem 4 goma te reja dhe rripi i fazes. Impjanti i montuar ne netor dhe brenda garancise. E them me garanci qe ja vlen. Ju mirepres ta shikoni nga afer mund ta kontrolloni te mekaniku juaj i besuar.


NJOFTIMET E FUNDIT
2006
Fier
Benzine
Kambio automatike
11.500 €
2004
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
3.500 €
2002
Durrës
Nafte
Kambio manuale
320.000 LEK
2014
Fier
Nafte
Kambio automatike
24.000 €
2010
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
9.000 €
2013
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
12.500 €
2007
Fier
Benzine
Kambio manuale
18.200 €
2007
Fier
Nafte
Kambio automatike
19.500 €
2005
Fier
Nafte
Kambio manuale
3.900 €
2006
Durrës
Nafte
Kambio manuale
2.900 €
2006
21 Dhjetori
Benzine/Gaz
Kambio manuale
5.800 €
2004
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2.900 €
2009
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
4.200 €
2005
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio automatike
8.500 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
9.800 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
5.800 €
2010
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
11.500 €
2012
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
10.000 €
2004
Kavajë
Nafte
Kambio automatike
3.750 €
2008
Kavajë
Nafte
Kambio manuale
6.400 €

Shfleto artikuj te tjere per: SEAT LEON SHITET
Postuar nga: Mariglen24
ikub #:
1704210096
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved