Shitet makine Mercedes-Benz E270 CDI
ikub#: 1706190079
2002
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
Mercedes-Benz, Klasa E
Ngjyra:Gri, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me targa, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board
SHITET OSE NDERROHET -MERCEDES-BENZ E 270 CDI AVANGARD VITI-2002 -NGJYR GRI METALIK NE RREZATIM DIELLI ESHT ME PERLE -KAMBIO AUTOMATIKE TIP TRONIK-TAPICERIA E ZEZE LEKURE SHUME E PASTER PA GERVISHTJE -DISQJE ALUMINI 17-SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE- TAVAN XHAMI-PERDE MBRAPA DHE ANSORE-SENSOR PARKIMI-LARJE FENERESH- DRRITA XENO B XENO SISTEM RADIO CD PLAY-NAVIGATOR I MADH-SISTEM-SEDILJE ELEKTRONIKE-ME MEMORIE- DHE ME NGROHJE FUNKSIONALE -SHPEJTESI TEMPOMAT-PILOT AUTOMAT MULTIFUNKSIONALE -CLIMA TRONIK TE INTEGRUAR PARA DHE MBRAPA FUNKSIONALE -KOMPJUTER BOARD,AIRBAG-ABIES-ESP-PASQYRA ELEKTRONIKE DHE ME PALOSJE-SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR -MAKINA ZOTERON DY CELESA ORIGJINALE TE FABRIKES -MAKINES I JANE BERE QE TE GJITHA SHERBIMET DUKE FILLUAR NGA PJESET XHENERIKE-DOKUMENTA TE PAGUARA -PER INFO KONTAKTO NR 069 54 8888 5 -JU FALEMINDERIT PER MIREKUPTIMIN........MUND TE BEHET DHE NDERRIM ME MAKIN TJETER- MUND- TE NA NDIQNI DHE NE FACEBOOK >AUTO JULI<

NJOFTIMET E FUNDIT
2006
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
11,900 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
6,900 €
2006
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio automatike
4,500 €
2007
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
i papercaktuar
2004
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
i papercaktuar
2006
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
5,200 €
2008
Fier
Nafte
Kambio manuale
10,600 €
2004
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
3,400 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
3,500 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
i papercaktuar
1996
Tiranë
Nafte
1 LEK
2014
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
30,000 €
2003
Tiranë
Benzine
Kambio manuale
2,900 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
6,950 €
1998
Fier
Nafte
Kambio manuale
4,500 €
2009
Fier
Benzine/Gaz
Kambio manuale
2,300 €
2003
Fier
Nafte
Kambio manuale
2,900 €
2003
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
3,200 €

Shfleto artikuj te tjere per: MERCEDES BENZ E CLASS SHITET
Postuar nga: lmulla
ikub #:
1706190079
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved