Shitet makine Audi A4 Karavan
ikub#: 1708110163
12.500 EUR
2011
Tiranë
Nafte
103000
Kambio automatike
184
Audi, A4
Ngjyra:Gri, Targa:Asnje,
Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar
- Klima
- Siguracioni dhe letrat jane te paguara deri ne Maj 2018.
- Sherbimet e kryera para 1 muaji.
 
 
Cmimi mund te negociohet

NJOFTIMET E FUNDIT
2003
Nafte
Kambio gjysem automatike
6.200 €
1997
Nafte
Kambio manuale
i papercaktuar
2004
Durrës
Nafte
Kambio gjysem automatike
3.500 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
5.200 €
2012
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
9.000 €
2006
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
5.000 €
1997
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2.000 €
2002
Tiranë
Benzine
Kambio gjysem automatike
1.900 €
2001
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
1.500 €
2002
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2.500 €
2002
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
3.800 €
2009
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
4.500 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
8.800 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
6.900 €
2006
Tiranë
Benzine
4.000 €
2014
Durrës
Nafte
Kambio automatike
33.000 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
7.500 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
5.700 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
10.000 €
1997
Nafte
Kambio manuale
1.600 €
Shfleto artikuj te tjere per: AUDI A4
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1708110163
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved