Shitet makine Volkswagen Passat
ikub#: 1708110162
2,450 EUR
2000
Tiranë
Nafte
180000
Kambio manuale
Volkswagen, Passat
Kubatura:1.9, Ngjyra:Blu e erret, Targa:Shqiptare,
- Motor 1.9 Tdi(Di) e kuqe
- Kondicioner
- Gjendje mjaft te mire motorrike,xhenerike
- Sherbime te kryera
- Taksa dhe siguracion deri ne shkurt 2018
 
Cmimi Pak i diskutueshem

NJOFTIMET E FUNDIT
2003
Nafte
Kambio gjysem automatike
6,200 €
1997
Nafte
Kambio manuale
i papercaktuar
2004
Durrës
Nafte
Kambio gjysem automatike
3,500 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
5,200 €
2012
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
9,000 €
2006
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
5,000 €
1997
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2,000 €
2002
Tiranë
Benzine
Kambio gjysem automatike
1,900 €
2001
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
1,500 €
2002
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2,500 €
2002
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
3,800 €
2009
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
4,500 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
8,800 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
6,900 €
2006
Tiranë
Benzine
4,000 €
2014
Durrës
Nafte
Kambio automatike
33,000 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
7,500 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
5,700 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
10,000 €
1997
Nafte
Kambio manuale
1,600 €
Shfleto artikuj te tjere per: VOLKSWAGEN PASSAT
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1708110162
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved