Shitet makine Mercedes-Benz A170 CDI
ikub#: 1708130001
2,300 EUR
2000
21 Dhjetori
Nafte
200000
Kambio manuale
74
Mercedes-Benz, Klasi A
Konsumi ne qytet:5, Konsumi jashte:4, Kubatura:1700, Ngjyra:E zeze, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board

Shitet A Class, viti 2000, ngjyre e zeze, kambio manuale, kondicioner, 200.000 km, xhama-pasqyra elektrike, ngrohje qendrore, shume i paster jashte dhe brenda, kasetofon me ekran te madh (cd,dvd, usb), sensore parkimi para-prapa, dy celesa me pult, goma 80%, sherbime te sapobera, taksa/siguracion deri ne mars 2018, ne gjendje shume te mire motorrike-xhenerike, shume ekonomike. Cmimi 2300 euro i padiskutueshem. Cel. 0674514444.


NJOFTIMET E FUNDIT
2003
Nafte
Kambio gjysem automatike
6,200 €
1997
Nafte
Kambio manuale
i papercaktuar
2004
Durrës
Nafte
Kambio gjysem automatike
3,500 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
5,200 €
2012
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
9,000 €
2006
Tiranë
Benzine
Kambio automatike
5,000 €
1997
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2,000 €
2002
Tiranë
Benzine
Kambio gjysem automatike
1,900 €
2001
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
1,500 €
2002
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
2,500 €
2002
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
3,800 €
2009
Tiranë
Benzine/Gaz
Kambio manuale
4,500 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
8,800 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio manuale
6,900 €
2006
Tiranë
Benzine
4,000 €
2014
Durrës
Nafte
Kambio automatike
33,000 €
2006
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
7,500 €
2005
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
5,700 €
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
10,000 €
1997
Nafte
Kambio manuale
1,600 €
Shfleto artikuj te tjere per: MERCEDES BENZ A CLASS SHITET
Postuar nga: Albano Kalaja
ikub #:
1708130001
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved