Shitet makine Audi A6 Avant
ikub#: 2006250144
FOTO GALERI
8.500 EUR
2009
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
Audi, A6
Kubatura:2700, Ngjyra:E Zeze, Targa:Shqiptare,
ESP(Electronic Stability Program), Navigator, Metalizato, Me targa, Me dogane te paguar, Antifurt, Disqe Alumini, Pasqyra elektrike, Xhama elektrik, Timon hidraulik, Sedilje lekure, Sedilje me ngrohje, AirBag për shoferin, AirBag për pasagjerin, Sensor shiu & drite, Fener për mjegull, Sensor parkimi, Kompjuter ne board

Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kondicioner
KM..........: 207000

SHITET AUDI A6 2.7TDI AVANT,LOOK RS6 FULL LED 2011
Viti 2009,vit prodhimi fund 2008,207000km Rs6 full led 2011 look,navigator,sedilje lekur e zez me ngrohje,disqe S6,E sapo ardhur nga gjermania dhe e sapo targuar,Letrat e paguara
+355 68 291 2783
Tiranë

+355 68 291 2783
Tiranë


NJOFTIMET E FUNDIT
2007
Tiranë
Nafte
Kambio automatike
7.000 €
2010
Durrës
Benzine
Kambio automatike
26.000 €
2003
Durrës
Benzine
Kambio manuale
2.100 €
2012
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio manuale
7.500 €
2010
Durrës
Benzine/Gaz
Kambio automatike
2013
Durrës
Benzine
Kambio automatike
13.000 €
Shfleto artikuj te tjere per: AUDI A6 SHITET
Postuar nga: Luxshop365
ikub #:
2006250144
Copyright © 2006 -2020ikub.al shpk, All Rights Reserved