Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Njoftimet e fundit
 
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class 220 CDI

Makina ka me pak se nje vit qe eshte regjistruar ne Shqiperi me dokument...
1999
Durrës
3,500 €
Foto Galeri
Shitet makine Audi A4 2.0 TDI

Makina ka keto karakteristika: Bixenon, Dopio klima, Marshe sport tek ti...
2008
Durrës
11,900 €
Foto Galeri
Shitet makine Suzuki Liana 1.4 Diesel

Makina ka klimatronik, pasqyra dhe xhama elektrik, mbyllje qendrore dhe ...
2006
Tiranë
2,800 €
Foto Galeri
Shitet Jetski Yamaha

Jekski ka timon te lëvizshëm në tre pozicione, shtim mars...
2016
Tiranë
17,500 €
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Audi A8

Me letra te gjitha te paguara deri ne 2017, 4 gomat e reja 100 % te sapo...
2011
Fier
i papercaktuar
Foto Galeri
Shitet makine Ford C-Max 1.6 Diesel

Detaje teknike:   Emisioni: Euro5  Emetimet Sticke...
2010
Tiranë
7,800 €
Foto Galeri
Shitet makine Lancia Ypsilon

Makina nuk eshte perdorur fare ne Shqiperi.
2005
Tiranë
3,000 €
Foto Galeri
Shitet Minibus Mercedes-Benz Vario

Minibusi eshte ka nje kapacitet prej 21 vendesh, ka 4 pistona dhe eshte ...
1992
Vlorë
9,500 €
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E Class Evo

Te gjitha sherbimet e bera. Cmimi i diskutueshem ose nderrohet. ...
2007
Fier
12,500 €
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Audi A6

Letra te gjitha te paguara. Cmimi i diskutueshem.   Kon...
2005
Tiranë
8,500 €
Foto Galeri
Shitet makine BMW Seria 1 118D

Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera, eshte ne gjendje shume te mi...
2007
Tiranë
8,300 €
Foto Galeri
Shitet makine Opel Corsa

Goma 80%, radio cd origjinale, komanda ne timon.
2007
Fier
4,300 €
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class 200 CDI

Makina ka motorr Evo, Tavan panoramik, Sedilje me cope lekure dhe me ngr...
2005
Durrës
8,400 €
Foto Galeri
Shitet makine Peugeot 307

Makina eshte teper ekonomike. Orari për telefonata nga ora 08:0...
2006
Tiranë
i papercaktuar
Foto Galeri
Shitet makine Audi Q7

Dale ne qarkullim ne 2008 me km origjinale, tavan xhami panorama, xhama ...
2007
Tiranë
21,000 €
Foto Galeri
Shitet makine Citroen C-Elyse

Opsionet Sedilja e drejtuesit me rregullim lartesie  ...
2013
Tiranë
8,900 €
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz 250

Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike.
1986
Tiranë
650 €
Foto Galeri
Shitet makine Toyota Paseo

Radio CD, mbyllje qendrore, goma te reja, kilometra origjinale.
1998
Fier
1,950 €
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Sharan 1.9 Diesel

Makina eshte ne gjendje shume te mire.
1997
Tiranë
1,800 €
Foto Galeri
Shitet makine Porsche Cayenne

Xhama te zinj origjinal TEL TV DVD impiant muzike origjinal BOSSE dr...
2007
Fier
27,000 €
Foto Galeri
123...>>
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj


Llogarit Kredine
Vlera e makinës    
Kohëzgjatja në muaj    
% e pagesës fillestare  
% vjetore e kredisë  Llogarit Taksen Vjetore
Mjeti  
Viti i prodhimit    
Karburanti  
Cilindrata në cm3    
Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris


Reklame
inTV