Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll 
54 artikuj aktive


Shitet makine BMW X6

- Full Extra - Sallon lekure - sedilje elektrike - Marsha ne...
2010
31.000 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 530

Me  dokumenta shqipetare te prera deri ne 25/08/2017 makina eshte s...
2003
5.900 €
Elbasan
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW X5

Radio, cd, mp3, 6 disqe, mbyllje qendrore me pult, xhama te erret, fshir...
2004
12.000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 118

Ne gjendje perfekte, shume e mirembajtur, cmimi i diskutueshem.
2007
7.800 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW X6

2010
38.000 LEK
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 530

BMW 530 d SEDILJE LEKURE NGJYRE BEZHE ME NGROHJE SENSOR PARKIMI ...
2004
7.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 525

M Look  Sedilje Sport M Full Automatic Sunroof E ardhur...
2006
8.950 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW Seria 5

BMW Seria 5, 530 bluefficience, shume ekonomike, blere me 0 km tek BMW H...
2011
21.000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Jepet me Qira makine BMW X5

Ne cmim perfshihet: -Qeraja e makines -Autorizimi i shoferit kry...
2004
47 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet makine BMW 525

M Look  Sedilje Sport M Full Automatic Sunroof E ardhur...
2006
8.950 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Shitet ose nderrohet makine BMW 645

- Tiptronik marsha ne timon - Tavan panoramik - Xhama pasqyra el...
2005
15.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine BMW Seria 3

Me dokumente te paguara.
2001
3.200 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine BMW 320d

Vaj motorit dhe vaji kambios jane te nderruara tek BMW nuk ka nevoje per...
2006
8.000 €
Durrës
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 518

Per me shume info kontaktoni ne nr. e telefonit.   Kontakt:...
1995
1.500 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine BMW 750

BMW 750, full options, motor w 5.3, klima dixhitale, ksenon, sensor park...
1995
5.000 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet ose nderrohet makina BMW X5

- Super ne gjendje LOOK M-POWER origjinal nga fabrika - Tavan xhami ...
2011
35.000 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose nderrohet BMW X5

- Sallon lekure - Baxha xhami - Drita kseno - Komando ne tim...
2003
7.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 645 V8

 - Marsha ne timon - Kompjuter bordi - Tavan panoramik ...
2005
15.500 €
Tiranë
Kambio gjysem automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet makina BMW Seria 5

Me kolektor plastik, perdorur ne gjermani, pa dogane, ka 2 vjet qe ka qe...
1998
900 €
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine BMW 320d

Letra te gjitha te paguara, me 209.000 km origjinale, cd player, kli...
2003
3.900 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 330

Sallon lekure bezhe, xenon, park tronic, goma te reja etj.
2008
10.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 745d

Makina eshte ne gjendje perfekte.
2007
12.000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW X1

Me sherbime te kryera extra, lekure bezhe, biXenon disqe 18 alumini fish...
2012
16.500 €
Elbasan
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose nderrohet makine BMW E90

Makina eshte ne gjendje shume te mire, e ruajtur ne garazh dhe ka goma t...
2006
8.800 €
Tiranë
Kambio gjysem automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW X5

• BMW X5 FULL OPTION • Viti 11/2007 • Sallon leku...
2008
19.900 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW Seria 6

BMW 645 - 4.5 V8 - Xhama te zinj te gjithe - Impiant gazi Lovato...
2006
17.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine BMW X5

FULL SERVICE HISTORY TEK BMW, FULL OPTION, TAVAN XHAMI PANORAMIK, CD-DVD...
2008
20.000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 745D

Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2007
12.000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Shitet makine BMW 320d

Makina eshte me kilometra origjinale dhe me liber sherbimesh. Ka keto ka...
2012
18.700 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine BMW 735

Kilometra origjinale, full options, dyert me thithje, sedilje elektrike ...
2003
8.500 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri


1 2

Reklame
Abissnet


Reklame
inTV


Reklame
Univers Promotions