Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll 
33 artikuj aktive


Shitet makina BMW X5

Shitet makina BMW X5 Viti i prodhimit: 2002 Karburant: Benzine/Gaz ...
2002
6,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine BMW 740D

Makina eshte me te gjitha sherbimet e sapo bera vaj filtra (filter kondi...
2009
34,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine BMW 330Ci

Makina eshte me te gjitha dokumentat te paguara deri ne Prill 2016. ...
2001
6,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine BMW 530d

Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera, ne gjendje shume te mire mot...
2011
27,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine BMW Seria 1

Makina eshte e sapoardhur ne janar 2016, ka goma te reja. Eshte e disp...
2007
8,000 €
Elbasan
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW X5

Viti dhjetor 2003 Look  komplet 2005 navigator - baxh xhami bag...
2003
8,700 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 730d

E  sapoardhur nga italia full optional, sherbime e bera te gjitha t...
2006
10,500 €
Tiranë
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 740

Makina ka keto parametra:   Motori: 3.0 benzine, Full Optio...
2010
38,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet ose nderrohet makine BMW X5

Makina ka keto karakteristika: Navigator Kompjuter Bordi TV ...
2003
7,700 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine BMW X5

Makina eshte me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar.
2002
12,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 320

Makina sapo ka ardhur nga Zvicra dhe eshte me te gjitha sherbimet e krye...
2001
3,800 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 530

Makina ka keto parametra:    Disqe alumini, baxha xham...
2005
8,700 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 530d

Ne gjendje perfekte, te gjitha sherbimet  te kryera nemenyre te rre...
2004
6,500 €
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine BMW

Makina e sapo ardhur nga Zvicra, ne gjendje perfekte me te gjitha sherbi...
2002
4,200 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 530

Makina eshte me te gjitha taksat e paguara.
2004
7,500 €
Durrës
Kambio automatike
Nafte
Shitet ose Nderrohet Makine BMW X6

LOOK M-POWER (2012) origjinal nga fabrika.   Fener leed 201...
2010
39,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Shitet Makine BMW X5

Makina eshte full optional. Cmimi eshte i diskutueshem.
2003
8,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Shitet makine BMW 530

Makina eshte me taksa te paguara deri ne Shtator 2016.   Sh...
2000
3,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet makine BMW X5

Makina eshte me te gjitha opsionet e mundshme, cmimi i diskutueshem.
2002
6,500 €
Kavajë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine X5 M Look

Makina eshte full option. 
2008
22,000 €
Durrës
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine BMW X5

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, cmimi i d...
2002
6,500 €
Fier
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine BMW Seria 3

Makina ka keto parametra:  Sallon lekure ngjyre bezhe, eshte pa...
2008
10,800 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet Makine BMW X5

Makina edhe mund te nderrohet. Cmimi eshte i diskutueshem.
2004
6,300 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW 530

Makina ka keto karakteristika:   ABS, airbag shofer, airbag...
2007
12,500 €
Tiranë
Kambio gjysem automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makina BMW

Makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera.
1999
2,800 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW X5 3.0

Makina ka keto karakteristika: kompjuter bordi, klima, radio, CD, mp3, b...
2008
22,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW X5 3.0

Makina ka keto karakteristika: kompjuter bordi, klima, radio, cd, mp3, 6...
2002
9,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine BMW X5

  Makina ka keto parametra:    Sallon lekure,...
2003
6,500 €
Fier
Kambio automatike
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine BMW 316

  Makina eshte me letra te paguara.   Eshte e gats...
1997
230,000 LEK
Sarandë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet Makine BMW 320 D

Makina eshte me timon Anglez dhe ne gjendje shume te mire teknike. ...
2003
3,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Shitet ose Nderrohet Makine BMW X6

Perde origjinale, baxha xhami, hapje mbyllje qendore,goma te reja te sap...
2010
39,000 €
Fier
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri


1 2

Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Katalogu