Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll 
339 artikuj aktive


Shitet makine Mercedes - Benz CLS350

Me sedilje bezhe, me CD, sedilje elektrike ngrohje ftohje, i jane bere g...
2005
14,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz A Class

Makina eshte me targa shqiptare, me taksa dhe siguracion te paguar per 1...
2005
4,799 €
Durrës
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C Class

MERCEDES BENZ C 200 CDI KM ORIGJINALE GOMA TE SAPOVENDOSURA ...
2005
5,500 €
Durrës
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C Class

Goma te sapo vendosura 90%, xhama me kolor blu etj. Cmimi i diskutue...
2005
5,900 €
Durrës
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C Class

MERCEDES - BENZ seria "AVANGARDE" C220 CDI (motorr i zi) ...
2004
5,300 €
Durrës
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz A Class

MERCEDES - BENZ A 170 CDI seria "ELEGANCE" GOMA TE SAPOVEN...
2004
3,500 €
Durrës
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Mercedes-Benz ML270 CDI

Tel tv cd player, 2 celsa origjinal, hapje mbyllje qendrore, baxha xhami...
2003
5,700 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine Mercedes-Benz C Class 220 CDI

2001
4,590 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz CLK 240

Makina ka ardhur ne Shqiperi ne Dhjetor te 2015 dhe eshte ne gjendje per...
2004
6,900 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class 220 CDI

Makina eshte me te gjitha sherbimet e sapo bera si: vaj-filtra, vaj kamb...
2003
4,999 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E-Class

Makina ka airbag, kasetofon/mp3, abs, sedilje me ngrohje, disqe alumini,...
2001
5,300 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E-Class 220 CDI

Makina ka keto karakteristika: Sallon rrobe+elektrike+ngrohje, Komanda n...
2002
3,800 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz CLC 220 Sport

Makina eshte ne gjendje perfekte dhe ka kilomtra origjinale, xhama te zi...
2009
11,700 €
Fier
Kambio gjysem automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class 220 CDI

Makina ka keto karakteristika: Ngjyre e zeze metalizato, Sensor parkimi ...
2007
13,200 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz S320

LOOK AMG 6.5 TE 2011. Letra te gjitha te paguara, Targa AA, se...
2006
25,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose nderrohet makine Mercedes-Bezn C-Class 270CDI

Makina ka sallon lekure bezh, baxho xhami, sensor parkimi dhe ka liber s...
2001
3,900 €
Korçë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E220 Evo Avantgarde

E sapo ardhur nga Gjermania, sediljet gjysem lekure gjysem rrobe, goma t...
2008
i papercaktuar
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E Class

E sapo ardhur nga Gjermania, me te gjitha sherbimet e bera ne Gjermani. ...
2004
7,300 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz A-Class

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
2001
3,100 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C Class

Makina eshte e sapo ardhur nga Italia, e paster dhe e mirembajtur.
2002
3,850 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E220 CDI

I sapo targuar.   Kontakt: +355682414112 +355674731...
2005
8,800 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz ML

Ne gjendje shume te mire.   Kontakt: +355682414112 ...
2002
4,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C Class

E sapo targuar, me dokumenta te paguara per 1 vit.
1999
3,200 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Shitet makine Mercedes-Benz A-Class 1.7 Diesel

Makina eshte ne gjendje te mire. Cmimi eshte i diskutueshem.
2002
2,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C Class

Sherbimet jane kryer sistematikisht tek Mercedesi ne Gjermani, disponon ...
2005
i papercaktuar
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz A Class

Mercedez-Benz A Lungo 170 CDI Elegance Panoramic, isofix, mbyllje qe...
2002
3,200 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz B Class

Fenera led, isofix, mbyllje qendrore etj. Gati per cfaredolloj prove...
2005
6,500 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C270 CDI

4 gomat e reja 80%, cd player, bagazhier me 6 cd, komanda ne timon, TEL,...
2005
4,300 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz ML320 CDI

2997 kubik nuk e kap taksa e luksit dhe ka vetem 150.000 leke taksa ne v...
2006
13,900 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E-Class 220

Makina eshte me letra te sapo paguara dhe ne gjendje motorike shume te m...
2001
3,200 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Reklame


Reklame
Digitalb
Reklame
ventouris


Reklame
inTV