Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll 
263 artikuj aktive


MERCEDES C220 CDI - AUTOMAT - NAFTE - FULL- 2008

Mercedez-Benz C 220 - Nafte Kambio Automatike - Sensore Parkimi - Navi i ...
i papercaktuar
13,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
C-klass - 220 CDI - AUTOMAT - BEZHE - NAFTE- 2008

Mercedez -BENZ C 220 CDI - AVANTGARDE Viti 2008 - Kambio Automatike + Ti...
i papercaktuar
12,800 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Shitet ose Nderrohet makine Mercedes-Benz ML270 CDI

Letra te gjitha te paguara deri ne Nentor 2016. Te gjitha sher...
2000
5,300 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C 220

Makina eshte e ardhur nga Hollanda. Me letra te paguara deri ne Dhje...
2001
4,350 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz ML

Per me shume informacion kontaktoni ne nr. e telefonit.
2002
3,850 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C Class

Makina eshte ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike.
2002
3,850 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E-Class 220 CDI

Makina ka kondicioner, kambio automatike dhe te 4 xhamat elektrike.
1998
2,350 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E300

Ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.   Cmimi i diskut...
1998
1,999 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class 220 CDI

Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e gatshme per ç'do lloj ...
2002
4,500 €
Tiranë
Kambio gjysem automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class 220 CDI

Makina ka keto karakteristika: Sensore parkimi, Navigator i madh, Radio,...
2008
13,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class

Makina ka keto karakteristika: Kambio Automatik-Tronic, Navigator, Senso...
2005
7,000 €
Tiranë
Kambio gjysem automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz S-Class 320

Makina eshte ne gjendje perfekte dhe me targa AA. Cmimi eshte i diskutue...
2008
18,500 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike e xhenerike dhe ka kilom...
2002
4,900 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class

Makina ka impiant gazi me garanci 3 vjet dhe me te gjitha sherbimet e kr...
2005
6,200 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E-Class Avangard 270

Makina ka goma te reja me disqe alumini, klima automatike, sedilje meshi...
2000
3,200 €
Elbasan
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet Mercedes-Benz E320 Avantgarde

2004
6,800 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C200 Kompresor

Makina eshte e sapo ardhur nga Gjermania.
2001
4,200 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz E Class

Makina eshte me te gjitha opsionet e mundeshme. Pa dogane.
2006
5,900 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz A 180

4 goma te reja te sapo vena. E ardhur ne date 10.04.2016.
2005
4,200 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C220

Ganxhe me heqje venie me 2 celsa+2 celsa per makinen, impiant telef...
2005
5,700 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Mercedes-Benz SLK

Makina eshte me letra te gjitha te paguara. Cabrio elektrike. ...
2002
3,800 €
Fier
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class

Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me liber servisi.
2003
4,400 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Mercedes-Benz C Class

Makina eshte e sapoardhur nga Gjermania. Cmimi i diskutueshem.
1999
2,900 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Mercedes-Benz ML320 CDI

Makina eshte me letra te gjitha te paguara me te gjitha sherbimet e bera...
2009
24,000 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Mercedes-Benz E220 EVO

Makina eshte me te gjitha letra te paguara, ne gjendje shume te mire si ...
2007
11,300 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Mercedes-Benz E320 EVO

Makina eshte me te gjitha opsionet mundeshme. Cmimi i diskutueshem. ...
2007
14,500 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Mercedes-Benz CLS 350

Makina eshte me te gjitha opsionet e mundeshme, shume e mirembajtur. ...
2005
21,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz C-Class

Makina eshte me letra shqiptare te paguara dhe ka motorr jashte serie. P...
2002
5,200 €
Kuçovë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Ford Fokus 1.8 TDCi

Taksat dhe dokumentat jane te paguara.
2001
2,100 €
Fier
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Mercedes-Benz S350

Manika eshte ne gjendje te shkelqyer motorike dhe xhenerike. Makina esht...
2006
25,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri


1 2 3 4 5 6 7 8 9Reklame
tfz
Reklame
ventouris


Reklame
inTV