Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll
Shko tek Njoftime › 
65 artikuj aktive


Shitet makine Volkswagen Polo 1.4 TDI

Makina eshte me dogane.
2000
1,900 €
Tiranë
E papërcaktuar
Nafte
Foto Galeri
Shitet Volkswagen Touran

Makina ka pasur vetem 1 pronar, ka disqe alumini me goma 70%, kondicione...
2004
5,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine Golf IV 1.9 TDI

Me  5 marshe, xhama elektrike, disqe alumini, esp, abs, klima, Auto...
2000
2,400 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makina Volkswagen Golf 5

Komanda te timoni, pilot automatik, pasqyra me palosje, fenere bi xenon,...
2005
6,950 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makina Volkswgen Golf 4

Makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera. Cmimi eshte i diskutue...
2005
3,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine Volkswagen Polo

Makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera. Cmimi eshte i diskutue...
2002
2,700 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose nderrohet makine Volkswagen Passat

Automatike tiptronic i veqant ne prodhim passat me komandim ne timon . ...
2006
6,500 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Golf 4

Makina ka radio mp3, mbyllje me pult dhe eshte me dokumentacion te rregu...
1999
220,000 LEK
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Shitet makine Volkswagen Golf Plus

Makina ka 5 vende, 5 dyer, disqe alumini, 5 marshe, radio, mp3, xhama el...
2005
5,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Golf 5

Makina sapo ka ardhur nga Gjermania, me dogane te paguar.   ...
2005
5,999 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Passat

Makines i jane bere te gjitha sherbimet duke filluar nga gomat deri tek ...
2002
3,700 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine Volkswagen Polo

Makina eshte me te gjitha sherbimet e kryera.  
2000
2,200 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Wolkswagen Lupo

Makina eshte ne gjendje te mire.
2001
1,500 €
Tiranë
Kambio manuale
E papërcaktuar
Shitet Makine Golf 4 High Line

  Origjinal Volkswagen radio/cd,4 airbag, disqe origjinale, &cc...
2002
3,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Wolkswagen Passat

Makina eshte me targa shqiptare, me taksa te paguara deri me 30 Tetor 20...
2007
7,500 €
Lezhë
Kambio automatike
Nafte
Shitet Makine Volkswagen Polo

  Makina eshte me dokumenta te rregullta. Makines i jane be...
2000
2,500 €
Vlorë
Kambio manuale
Benzine
Shitet makine Wolkswagen Golf IV

Makina ka keto karakteristika: Klimatronic, ABS, te kater xhamat elektri...
2000
3,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Passat 1.9 TDI

Makina ka keto parametra: Full opsion, abs, cd, pilot, navigator, xh...
1997
2,300 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Golf 4

Makina ka keto parametra:    Kompjuter bordi, ESP, kas...
2002
3,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine Volkswagen Polo

Makina eshte ngjyre blu e erret.   Siguracion dhe kualidim ...
2000
1,700 €
Durrës
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Polo

Makina ka 5 muaj qe ka ardhur nga Gjermania. Makines i jane bere te ...
2003
3,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine Volkswagen Polo

Makina ka disqe alumini, me dogane, mbyllje me pult. Makina eshte me...
2000
1,900 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet makine Wolkswagen Golf IV 1.9 TDI

Makina ka keto karakteristika: radio cd, bord computer, xhama elektrik, ...
2002
3,700 €
Durrës
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Wolkswagen Golf V 1.9 TDI

Makina eshte pa asnje gervishtje, ka sistem navigimi, radio & cd pla...
2005
6,000 €
Durrës
Kambio gjysem automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Wolkswagen Caddy Life

Makina eshte me dogane te paguar dhe ne gjendje shume te mire xhenerike ...
2006
6,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Makine Volkswagen Golf 4

Makina eshte me dokumenta te rregullta.   Ne gjendje shume ...
2000
3,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Golf 4

  Makina ka keto parametra:  Motori 1.9 TDI nafte.&nbs...
2001
3,600 €
Durrës
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet Makine Volkswagen

Letra te gjitha te paguara, me te gjitha sherbimet e bera.   ...
2009
8,400 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Caddy

Makina eshte me portobagazh. Taksat dhe siguracioni jane  te pa...
2006
6,000 €
Vlorë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet Volkswagen Golf IV 1.9 TDI

Makina ka keto karakteristika:4 Xhama elektrikë, VW radio + MP3, Pa...
2001
3,600 €
Durrës
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri


1 2 3

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert