Marka
Modeli
Deri në
Viti
Deri më
Çmimi
Përdorimi:       
Kërkim i avancuar

✖Mbyll 
157 artikuj aktive


Shitet makine Volkswagen Passat

Karakteristikat:   Ka Goma te reja Aurora. Bateri e re. Vaj...
2001
4,300 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Polo

Dy celësa me pult, shumë e pastër. Cmimi i padiskutue...
2002
2,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Audi A3 2.0 Diesel

Makina eshte me garanci dhe me liber servisi. Eshte ne gjendje shume te ...
2003
4,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Passat

Makina ka keto karakteristika: disqe alumini, dvd player, xhama dhe pasq...
1999
2,700 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet Wolkswagen Polo

Shitet Volkswagen Polo (4 fenershe),1.2  benzinë, 5 porta, ngj...
2002
2,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Phaeton

Makina eshte ne gjendje perfekte.
2003
8,500 €
Tiranë
Kambio automatike
Benzine
Foto Galeri
Shitet Volkswagen Golf 5

Makina ka motorr 2.0 tdi, cd, disqe dhe goma te reja, ne gjendje shume t...
2004
4,900 LEK
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Volkswagen Golf 4

Letra te gjitha te paguara. Te gjitha sherbimet e bera. Cmimi i ...
1999
2,700 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Touran 2.0 TDI

Makina ka keto karakteristika: - German Edition - Versioni Highl...
2005
6,490 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Golf V 1.9 TDI

Makina eshte me sensor parkingu, sensor fshiresesh, larje feneresh, pasq...
2004
6,300 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet ose Nderrohet makine Volkswagen Golf 5

Te gjitha letrat te paguara deri ne Prill 2017. Te gjitha sherbimet ...
2004
5,900 €
Fier
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Beetle

Makina ka impiant gazi dixhital nga fabrika dhe eshte super ekonomike. K...
2004
4,000 €
Lushnjë
Kambio manuale
Benzine/Gaz
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Golf VI

Makina ka motorr 1.4 Benzine, Klima tronik, Xhama elektrike, Park tronic...
2009
8,900 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Golf 5 plus

2007
6,500 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Passat

Makina eshte e pajisur me dvd player 5 porta, xhama elektrik, disqe alum...
2000
2,700 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Shitet furgon Volkswagen

Makina eshte me dokumente te rregullta.
1999
300,000 LEK
Durrës
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Golf 5

Volkswagen Golf 5 *INDIVIDUAL*  - Kambio DSG me 7 Marshe Klima Dixh...
2005
7,500 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Passat 1.9 TDI

Makina ka keta karakteristika: Klima digitale, Sedilje me ngrohje, 8 air...
2002
3,100 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Polo 1.4 TDI

Makina ka keto karakteristika: ABS, SRS, Xhama elektrike, Pasqyra elektr...
2003
3,200 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Golf V 1.9 TDI

Makina ka keto karakteristika: ABS, SRS, Pilot automatik, Xhama elektrik...
2005
5,200 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Golf 5

Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike.
2005
4,200 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Tiguan TSI 1.4

Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe e mbajtur me shume kujdes. Ka ...
2009
10,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Golf 4 Tdi

Makina ka pakete shpejtesie, drita xenon, kasetafon me teach, dvd, tv, b...
1999
2,430 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Golf 5

Me goma te reja dhe shume opsione te tjera.
2005
6,000 €
Tiranë
Kambio automatike
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Caddy

Me goma te reja.
2005
5,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Polo

Me goma te reja dhe shume opsione te tjera.
2005
4,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Golf IV

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
1999
2,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Passat 1.9 TDI

Makina ka te shenuar ne librin e makines te gjitha sherbimet periodike. ...
2003
3,500 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Passat

Makina ka keto parametra:    Motori 1.9 nafte, sistem ...
2002
3,600 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Polo

Makina ka keto parametra:  Makina eshte me dokumenta te paguara...
2003
3,000 €
Tiranë
Kambio manuale
Nafte
Foto Galeri
Shitet makine Volkswagen Polo

Makina ka motorr 1.4 benzine, xhama elektrik, paqyra elektrike, kondicio...
2001
1,600 €
Tiranë
Kambio manuale
Benzine
Foto Galeri


1 2 3 4 5 6Reklame
tfz
Reklame
ventouris


Reklame
inTV