Autoshkolle
ikub#: 58493

Autoshkolla '' LAZE '', porta qe te con drejt suksesit te

pervetesimit te

njohurive te plota teorike dhe praktike mbi drejtimin e

mjetit...Nder

te paktat ne vend qe siguron ambiente

bashkohore...Klasa e mesimdhenies

eshte e kompletuar me kompjutera dhe programi mesimor

jepet me video.

Adresa : 21-Dhjetori , Perball HOTEL MONDIAL-it ,, tek shtypshkronja TOENA

LULI MUÇOLLARI

Numër celulari:

+355 68 20 81 321


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
7.500 LEK
40.000 LEK
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: anonim
ikub #:
58493
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved