Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Gjermani, oferte Orendi te ndryshme Elektro-shtepiake
22 Jan 10 Vendndodhja: Gjermani
 
0
0
Gjermani, oferte Orendi te ndryshme Elektro-shtepiake

Shiten Orendi te ndryshme Elektro-shtepiake angleze me Adaptor te kategorise B direkt nga magazinat ne Gjermani.


Nga firmat e njohura :
Samsung, Hoover, Kenwood, Bosch, Matsui, Frigidaire, Beko, LG, Daewoo, Whirlpool, Candy, Fridgemast, Zanussi, LEC, Indesit

1- Frigorifer Amerikan
minimumi i blerjes 200 cope

2- Lavatrice
minimumi i blerjes 200 cope

3- Frigorifer

minimumi i blerjes 200 cope

4- Soba me gaz

minimumi i blerjes 200 cope

5-Soba elektrike
minimumi i blerjes 200 copeNjoftime te sponsorizuara
Punaime
NEWBIZ CALL CENTER RICERCA OPERATORI + TEAM LEADER
Tiranë
Deri: 31/10/2015
Punaime
SosTariffe cerca Operatore Back Office
Tiranë
Deri: 17/10/2015
Punaime
Sostariffe cerca Consulenti alla vendita di ADSL e ENERGIA
Tiranë
Deri: 16/10/2015
Prona
Jepet me qera Vile 3 kateshe
400m²
750€/muaj
Tirane
Prona
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2
4000m²
58,000€
Tirane
Punaime
Sos Tariffe cerca Formatore di ADSL & ENERGIA
Tiranë
Deri: 17/10/2015
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Tiranë
Deri: 18/05/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Tiranë
Deri: 16/06/2016
Punaime
Operator Telefonik per Sherbim Klienti (Inbound)
Tiranë
Deri: 30/05/2016
Prona
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2
2000m²
86,000€
Tirane
Punaime
SosTariffe.it cerca TEAM LEADER ADSL
Tiranë
Deri: 06/11/2015
Makina
Shitet Audi A4 S Line
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2004
6,000 €
Tiranë
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Punaime
Kerkohet Punonjes Back Office
Shqiperi
Deri: 08/11/2015
Makina
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2004
6,000 €
Tiranë
Punaime
SosTariffe.it cerca Insegnante di madrelingua Italiana
Tiranë
Deri: 06/11/2015
Punaime
Ofrohet vend pune IT (HELP DESK)
Elbasan
Deri: 31/01/2016
Punaime
Kerkohet Korrier sherbimesh postare
Tiranë
Deri: 30/10/2015
Njoftime te tjera
Shitet iPhone 4S
Tirane
Per Shitje
Punaime
Kerkohen operatore telefonike
Tiranë
Deri: 08/05/2016
Punaime
Kerkohen 300 Operatore
Tiranë
Deri: 08/05/2016
Njoftime te tjera
Shiten Paisje Palestre
Elbasan
Per Shitje
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,819)

Prona (23,988)

Makina (16,773)

Evente.al (4,574)

Te tjera (21,522)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
BIZNES
1001220012


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Luarasi