Ofrojme arredime apartamente, vila, hotele, bare
ikub#: 1002190011

Ofrojme arredime per apartamente, vila, hotele, motele ,bare, restorante, pube ne qytetin e Tiranes dhe ne te gjithe Shqiperine. Ju garantojme profesionalizem , cilesi dhe cmime konkuruese. Kontaktoni me ne...!


Okazion 2000-real-estate-agency


Adresa: Bulevardi "Gjergj Fishta", kulla Jeshile Nr.2 Tirane.


Tel/Fax
: 04 226 95 84.


Cel:
  069 21 82 409


E-mail: okazion2000@gmail.com


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
7.500 LEK
40.000 LEK
Shfleto artikuj te tjere per: APARTAMENT ARREDIM VILA
Postuar nga: aleda
ikub #:
1002190011
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved