Shiten paisje per palester
ikub#: 1004130118

Shiten paisje per palestra te markes technogym e te markave te tjera perendimore, paisje  vec e vec apo palestra komplet. kardio dhe isotonic

Celeluar: 0692281621


NJOFTIMET E FUNDIT
65.000 LEK
4.000 LEK
39.000 LEK

Shfleto artikuj te tjere per: PAISJE PALESTER SHITJE
Postuar nga: honkyponky
ikub #:
1004130118
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved