Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Ne Tirane te Re Shitet dyqan
25 Maj 10 Vendndodhja: Tiranë
 
0
0
Sip. 50 metra katror, me punime teper cilesore, fasad albondi.

Adresa: Rr. ''Sami Frasheri'', prane gjimnazit ''Petro Nini''.


Cmimi: 140.000 Euro.


Cel: 069 20 22 131.Njoftime te sponsorizuara
Punaime
NEWBIZ CALL CENTER RICERCA OPERATORI + TEAM LEADER
Tiranë
Deri: 15/10/2015
Punaime
SosTariffe cerca Operatore Back Office
Tiranë
Deri: 17/10/2015
Punaime
Sostariffe cerca Consulenti alla vendita di ADSL e ENERGIA
Tiranë
Deri: 16/10/2015
Prona
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2
4000m²
58,000€
Tirane
Prona
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2
2000m²
86,000€
Tirane
Punaime
Sos Tariffe cerca Formatore di ADSL & ENERGIA
Tiranë
Deri: 17/10/2015
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Tiranë
Deri: 16/06/2016
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Tiranë
Deri: 18/05/2016
Punaime
Operator Telefonik per Sherbim Klienti (Inbound)
Tiranë
Deri: 30/05/2016
Punaime
Ofrohet vend pune IT (HELP DESK)
Elbasan
Deri: 31/01/2016
Punaime
Kerkohet CEO Assistant
Tiranë
Deri: 08/10/2015
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Makina
Shitet Audi A4 S Line
Viti i prodhimit 2004
2004
6,000 €
Tiranë
Punaime
SosTariffe.it cerca Insegnante di madrelingua Italiana
Tiranë
Deri: 06/11/2015
Punaime
SosTariffe.it cerca TEAM LEADER ADSL
Tiranë
Deri: 06/11/2015
Prona
Jepet me qera Vile 3 kateshe
400m²
750€/muaj
Tirane
Punaime
Kerkohen 300 Operatore
Tiranë
Deri: 08/05/2016
Punaime
Kerkohen operatore telefonike
Tiranë
Deri: 08/05/2016
Prona
Apartament 1+1+Garazh tek Nobis
65m²
150,000€
Rr. "Sami Frasheri", prane Nobis
Punaime
Kerkohet Korrier sherbimesh postare
Tiranë
Deri: 30/10/2015
Njoftime te tjera
Shiten Paisje Palestre
Elbasan
Per Shitje
Njoftime te tjera
Shitet Aparat Cannon EOS T5 Rebel
Tirane
Per Shitje
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,790)

Prona (23,894)

Makina (16,750)

Evente.al (4,525)

Te tjera (21,486)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
DYQAN TIRANA
1005250025


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan