0 0
2
 

Njoftim - Kurse kercimi

14 Qer 10 Vendndodhja: TiranĂ«
Ju pelqen te kerceni, por nuk keni siguri ne hapat tuaja?

Kerkoni tek vetja me shume profesionalizem ? Ju prinder qe deshironi qe femijet tuaj te nisin rrugen e bukur te kercimit, por nuk dini se kujt tia besoni te ardhmen e tyre??

Zgjidhjen e ofrojme ne, nga data: 1 Korrik

Fillojne kurset e kercimit per te gjitha grupmoshat, nga 4 vjec per femijet dhe pa limit per te rriturit.

Ju Mirpresim.

Cel: 069 25 35 531


Marketing
register
Artikujt e fundit në portal
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
 2
KURSE
1006140031

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
elisabeta
Para 5 muajsh  
  
ku e keni adresen dhe sa eshte paga?
     
dajana
Para 45 muajsh  
  
ej ckm nuk e shte hera e pare qe ju shkruaj ej jam dajana she adhuroj kercimmin dhe dua te jem ojes e saj
     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as