Shiten paisje te nje salloni bukurie dhe estetike
ikub#: 1006150031

Shitet per arsye emigrimi.


Cmimi: 18.000 Euro


Cel: 068 29 17 994


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
40.000 LEK

Shfleto artikuj te tjere per: ESTETIKE SALLON BUKURIE
Postuar nga: aleda
ikub #:
1006150031
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved