Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Shiten paisje te nje salloni bukurie dhe estetike
15 Qer 10 Vendndodhja: Tiranë
 
0
0
Vibrosaun, solar, krevat masazhi dhe depilimi, paisje parukerie.
Shitet per arsye emigrimi.


Cmimi: 18.000 Euro


Cel: 068 29 17 994Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1006150031

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet