0 0
 

Shiten paisje te nje salloni bukurie dhe estetike

15 Qer 10 Vendndodhja: TiranĂ«
Vibrosaun, solar, krevat masazhi dhe depilimi, paisje parukerie.

Shitet per arsye emigrimi.


Cmimi: 18.000 Euro


Cel: 068 29 17 994


Marketing
ebuy
Artikujt e fundit në portal
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1006150031


Argetohu Gjej
katalogu
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Euromedica_120x300