0 0
4
 

Ofroj vend pune SHOFER

16 Qer 10 Vendndodhja: TiranĂ«
Me furgonin e tij per transportin e nxenesve.

SHKOLLE PRIVATE

Kerkojme te punesojme shofer qe te kete furgonin e tij per transportin e nxenesve te shkolles.

Per informacione te metejshme na kontaktoni ne cel 067 27 61 064


Marketing
register
Artikujt e fundit në portal
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
 4 1006160019

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
LAERTI
Para 28 muajsh  
  
kerkoj te punesohem,si shofer kamioni ,zoteroj patenten c,kam eksperience ne kete fushe ,dhe korektesi ne pune .0692186913.
     
mariglen
Para 29 muajsh  
  
kerkoj te punesohem si shofer te klasit b ....jam 22 vjec,,, brenda tiranes dhe durresit,,,nr tel 0684796900 .....flm
     
gaziergi
Para 40 muajsh  
  
dua te punesohem si shofer kam patent te klasit ce de dhe disponoj dhe deshmi istruktori per autoshkolle jami 33 vjec flas anglisht dhe italisht...0682306028
     
RIZA BRUKA
Para 45 muajsh  
  
DUA TE PUNSOHEM SHOFER FURGONI KAM PATENTEN E KLASIT TE KATERT
ME FURGON TRANSPORTI DERI NE 3.5TON
TEL 0684283188 RIZA BRUKA
FLM
     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

spitaliamerikan

as