Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Argjendari GJIKONDI kerkon: Shites / e
28 Qer 10 Vendndodhja: Tiranë
 
0
0
Te jete nen moshen 25-vjece.
Preferohet qe te zoteroje mire gjuhen Angleze dhe Italiane.


Te interesuarit mund te dergojne nje cv ne adresen: agron_gjikondi@yahoo.com

Tel: 04 223 53 49

Cel: 068 40 27 331

Ju mirepresimKerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1006280020

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet