Argjendari GJIKONDI kerkon: Shites / e
ikub#: 1006280020

Preferohet qe te zoteroje mire gjuhen Angleze dhe Italiane.


Te interesuarit mund te dergojne nje cv ne adresen: agron_gjikondi@yahoo.com

Tel: 04 223 53 49

Cel: 068 40 27 331

Ju mirepresim


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
40.000 LEK

Shfleto artikuj te tjere per: PUNESIM SHITESE
Postuar nga: aleda
ikub #:
1006280020
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved