1 0
10
 
Ky artikull ka skaduar!

Vende te lira pune

29 Qer 10 Vendndodhja: Tiranë
Tek kompania telefonike Eagle Mobile

Eagle Mobile Logo

APPLY FOR YOUR JOB NOW!


 

 

Eagle Mobile is looking for an energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team.


You are invited to apply for the following positions:
1. Fraud Specialist

· University Degree
· Previous experience in risk analyses and fraud prevention is considered an advantage
· Very good knowledge of English language (written and spoke)
· Very good knowledge of the Microsoft Office package
· Very good analytical skills
· Willing to work in team
· Availability to work in shifts and overtime anytime required


2. Business Systems Project Manager

· University Degree, Engineering degree is an advantage
· Previous experience in Telecom industries is considered an advantage
· At least 3 years of experience of Project Management in IT & Business Systems.
· Very good knowledge of Microsoft Office package
· Very good knowledge of English (writen and spoken)
· Very good analytical and communication skills
· Willing to work in team
· Avaliability to work overtime anytime required

3. Software Specialist

· University degree in Computer Science
· Previous experience in Telecom industries is considered an advantage
· Proven experience in Java or NET, Oracle, SQL Server , Application Servers, WEB Services, Reporting and Telecom VAS is preferred
· Very good knowledge of English language (written and spoke)
· Very good analytical skills
· Willing to work in team
· Availability to work overtime anytime required


4. Business Objects and Business Intelligence Expert

· University Degree in Engineering, Computer Engineering is an advantage
· At least 2 years of experience in Business Objects ETL, Universe Design,Reporting, Intelligence and Dashboards
· Previous experience in Telecom industries is considered an advantage
· Previous Experience in Oracle, Middleware, WEB Services and programming database is an advantage
· Very good knowledge of English language (written and spoke)
· Very good analytical skills
· Willing to work in team
· Availability to work overtime anytime required

5. Procurement Specialist

· University Degree, Business Administration is an advantage
· At least one year experience in purchasing
· Very good knowledge of English language written and spoken(Turkish is an advantage)
· Very good knowledge of Microsoft Windows package
· SAP knowledge is considered an advantage
· Very good analytical skills, communication skills
· Very good negotiation abilities, knowledge of foreign and local market,
· Availability to work overtime anytime required
· Willing to work in team
· Willing to work under pressure

6. Senior Sales Expert

· University degree (Master Degree is an advantage)
· At least 4 years of sales experience
· Very good communication and interpersonal skills
· Customer satisfaction oriented people
· Excellent knowledge of English language written and spoken (Turkish is an advantage)
· Valid Driving Licence
· Able to work in team


7. Sales Representative

· University Degree
· At least 2 years of previous job experience in direct or indirect sales
· Very good communication and negotiating skills
· Customer satisfaction oriented people
· xcellent knowledge of English language written and spoken (Turkish is an advantage)
· Valid Driving Licence
· Able to work in team
· Willing to work under pressure

Interested candidates should apply online through
www.eaglemobile.al (application shall be in English

Deadline of application is July 30th 2010
Please note that only applicants selected from the documentation will be invited for an interview.
Thank you for your interest to work in Eagle Mobile!


HUMAN RESOURCES DIVISION

Tel: 04 229 01 00


Marketing
register
Artikujt e fundit në portal
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
 10 1006290119

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
ANA
Para 6 muajsh  
  
JAM INFERMIRE DHE KERKOJ PUN SI INFERMIERE,OSE SI EDUKATORE NE CERDHE,KAM EKSPERIENC SI EDUKATORE JAM 28 VJECE
+3     
miftar mehmeti mitrovic
Para 38 muajsh  
  
kerkoj nje ved punsim si punor i thjesh apo kute jet nevoja
+0     
jeta
Para 38 muajsh  
  
Letër për punë
Po ju shkruaj në lidhje me shpalljen tuaj për punë. Do të ishte kënaqësi që të kontaktoj me ju ashtu që t’ju dëshmoj se si aftësitë e mia ju përgjigjen saktësisht nevojave tuaja.
Siç do të vëreni në rezymenë e përgatitur, jam ekspert në një llojshmëri të programeve kompjuterike ashtu siç jam edhe në njohjen e gjuhës angleze. Kam përvojë pune në Dizajn, informatikë, projekte, menaxhim, programin.

Programe i di si ... AUTO CAD 2D dhe 3D, ARCHICAD 2D dhe 3D, PHOTOSHOP, COREL, ARMCAD, TOWER.

Gjithashtu bejë projekte ne shtepi, mundem edhe miu dergu projektet që i kom pergatit.

Une jame inxhinjere e Ndertimtarise ne Fakulteti e Ndertimtarise dhe Arcetektures, drejtimi Konsruktiv

Diplomen e kam mbrojte me 25.08.2011.

Përvojë ne punen time kam, kam punuar me heret, kam mbajtur kurse ne qendren Emtec, gjithashtu edhe ne qendren Sfera, , kurse te Auto Cadit 2D dhe 3D, Archi Cad 2D dhe 3D, gjithashtu ju kam dergu referencat e punes edhe diplomat po edhe punimet e dizajnave.

Projekte kam bo ne shtepi njerzve qe kane deshiru, si ne Danimarke, Prishtine, Gjakove, Peje, Rahovec, kush ka deshiru une i kam punu edhe ju kome dergu me internet, nese deshironi ju dergoj punimet, e i shiqoni qe jone te verteta.

Per mua do te ishte kenajqesi qe te punoj edhe me juve,

Ju Faliminderit..Exte .ecxhmmessage P {padding:0px;} .ExternalClass body.ecxhmmessage {font-size:10pt;font-family:Tahoma;}

+0     
Florenc Gora
Para 44 muajsh  
  
Jam Florenc Gora jam diplomuar ne vitin 1999 prane Universitetit Politeknik te tiranes Fakultetit te inxhinjerise se ndertimit dega Inxhinjeri Mjedisi aktualisht jam pa pune dhe jam duke kerkuar nje mundesi punesimi ose ve ne dispozicon per ato subjekte apo kompani qe kerkojne te plotesojne satafin e tyre me inxhinjer mjedisi dokumentat e mia
Me respekt
Florenc Gora
0683854015
florencgora@gmai
+0     
Florenc Gora
Para 44 muajsh  
  
Jam Florenc Gora jam diplomuar ne vitin 1999 prane Universitetit Politeknik te tiranes Fakultetit te inxhinjerise se ndertimit dega Inxhinjeri Mjedisi aktualisht jam pa pune dhe jam duke kerkuar nje mundesi punesimi ose ve ne dispozicon per ato subjekte apo kompani qe kerkojne te plotesojne satafin e tyre me inxhinjer mjedisi dokumentat e mia
Me respekt
Florenc Gora
0683854015
florencgora@gmai
     
Florenc Gora
Para 44 muajsh  
  
Pershendetje
Jam Florenc Gora jam diplomuar ne vitin 1999 prane Universitetit Politeknik te tiranes Fakultetit te inxhinjerise se ndertimit dega Inxhinjeri Mjedisi aktualisht jam pa pune dhe jam duke kerkuar nje mundesi punesimi ose ve ne dispozicon per ato subjekte apo kompani qe kerkojne te plotesojne satafin e tyre me inxhinjer mjedisi dokumentat e mia
Me respekt
Florenc Gora
0683854015
florencgora@gmai
     
Florenc Gora
Para 44 muajsh  
  
Pershendetje
Jam Florenc Gora jam diplomuar ne vitin 1999 prane Universitetit Politeknik te tiranes Fakultetit te inxhinjerise se ndertimit dega Inxhinjeri Mjedisi aktualisht jam pa pune dhe jam duke kerkuar nje mundesi punesimi ose ve ne dispozicon per ato subjekte apo kompani qe kerkojne te plotesojne satafin e tyre me inxhinjer mjedisi dokumentat e mia
Me respekt
Florenc Gora
0683854015
florencgora@gmai
     
ermela
Para 46 muajsh  
  
jam nje vajze nga tirana kam mbaruar shkollen e arkitektures dhe menazhere dhe bizesmene per kete te fundit kam punuar 5 vjet si bizesmene ne sigal unica group austria po ashtu kam te mbrojtura 9 gjuhe rusisht greqisht bjellorusisht anglisht italisht japonisht frengjisht gjermanisht dhe turqisht tani jetoj ne itali por kam per te ardhur ne shqiperi ju lutem me kontaktoni ne tel 06585949689560 faleminderit per mirekuptimin fuck
     
saranda
Para 46 muajsh  
  
jam nje vajze nga tirana kam mbaruar shkollen per arkitekte dhe avokate sapo kam mbaruar masterin dhe dua te nis nje vend pune nese keni nevoje per dicka me kontaktoni ne 0685643360 dhe kam te mbrojtura 7 gjuhe italisht greqish anglisht gjermanish turqisht frengjisht dhe rusisht tani po mesoj gjuen arabe.me shume respekt saranda
     
ivana
Para 47 muajsh  
  
jam nje stundente dhe jam e interesuare per kete informacjon nr i tel 0695127539 me shum respekt ivana
-1     Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


keit

as
spitaliamerikan