Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Vende te lira pune
29 Qer 10 Vendndodhja: Tiranë
 
10
1
0
Tek kompania telefonike Eagle Mobile

Eagle Mobile Logo

APPLY FOR YOUR JOB NOW!


 

 

Eagle Mobile is looking for an energetic, high potential, self-motivated and high-integrity individuals to join our team.


You are invited to apply for the following positions:
1. Fraud Specialist

· University Degree
· Previous experience in risk analyses and fraud prevention is considered an advantage
· Very good knowledge of English language (written and spoke)
· Very good knowledge of the Microsoft Office package
· Very good analytical skills
· Willing to work in team
· Availability to work in shifts and overtime anytime required


2. Business Systems Project Manager

· University Degree, Engineering degree is an advantage
· Previous experience in Telecom industries is considered an advantage
· At least 3 years of experience of Project Management in IT & Business Systems.
· Very good knowledge of Microsoft Office package
· Very good knowledge of English (writen and spoken)
· Very good analytical and communication skills
· Willing to work in team
· Avaliability to work overtime anytime required

3. Software Specialist

· University degree in Computer Science
· Previous experience in Telecom industries is considered an advantage
· Proven experience in Java or NET, Oracle, SQL Server , Application Servers, WEB Services, Reporting and Telecom VAS is preferred
· Very good knowledge of English language (written and spoke)
· Very good analytical skills
· Willing to work in team
· Availability to work overtime anytime required


4. Business Objects and Business Intelligence Expert

· University Degree in Engineering, Computer Engineering is an advantage
· At least 2 years of experience in Business Objects ETL, Universe Design,Reporting, Intelligence and Dashboards
· Previous experience in Telecom industries is considered an advantage
· Previous Experience in Oracle, Middleware, WEB Services and programming database is an advantage
· Very good knowledge of English language (written and spoke)
· Very good analytical skills
· Willing to work in team
· Availability to work overtime anytime required

5. Procurement Specialist

· University Degree, Business Administration is an advantage
· At least one year experience in purchasing
· Very good knowledge of English language written and spoken(Turkish is an advantage)
· Very good knowledge of Microsoft Windows package
· SAP knowledge is considered an advantage
· Very good analytical skills, communication skills
· Very good negotiation abilities, knowledge of foreign and local market,
· Availability to work overtime anytime required
· Willing to work in team
· Willing to work under pressure

6. Senior Sales Expert

· University degree (Master Degree is an advantage)
· At least 4 years of sales experience
· Very good communication and interpersonal skills
· Customer satisfaction oriented people
· Excellent knowledge of English language written and spoken (Turkish is an advantage)
· Valid Driving Licence
· Able to work in team


7. Sales Representative

· University Degree
· At least 2 years of previous job experience in direct or indirect sales
· Very good communication and negotiating skills
· Customer satisfaction oriented people
· xcellent knowledge of English language written and spoken (Turkish is an advantage)
· Valid Driving Licence
· Able to work in team
· Willing to work under pressure

Interested candidates should apply online through
www.eaglemobile.al (application shall be in English

Deadline of application is July 30th 2010
Please note that only applicants selected from the documentation will be invited for an interview.
Thank you for your interest to work in Eagle Mobile!


HUMAN RESOURCES DIVISION

Tel: 04 229 01 00   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
ANA
Para 13 muajsh  
  
JAM INFERMIRE DHE KERKOJ PUN SI INFERMIERE,OSE SI EDUKATORE NE CERDHE,KAM EKSPERIENC SI EDUKATORE JAM 28 VJECE
 
miftar mehmeti mitrovic
Para 45 muajsh  
  
kerkoj nje ved punsim si punor i thjesh apo kute jet nevoja
 
jeta
Para 46 muajsh  
  
Letër për punë
Po ju shkruaj në lidhje me shpalljen tuaj për punë. Do të ishte kënaqësi që të kontaktoj me ju ashtu që t’ju dëshmoj se si aftësitë e mia ju përgjigjen saktësisht nevojave tuaja.
Siç do të vëreni në rezymenë e përgatitur, jam ekspert në një llojshmëri të programeve kompjuterike ashtu siç jam edhe në njohjen e gjuhës angleze. Kam përvojë pune në Dizajn, informatikë, projekte, menaxhim, programin.

Programe i di si ... AUTO CAD 2D dhe 3D, ARCHICAD 2D dhe 3D, PHOTOSHOP, COREL, ARMCAD, TOWER.

Gjithashtu bejë projekte ne shtepi, mundem edhe miu dergu projektet që i kom pergatit.

Une jame inxhinjere e Ndertimtarise ne Fakulteti e Ndertimtarise dhe Arcetektures, drejtimi Konsruktiv

Diplomen e kam mbrojte me 25.08.2011.

Përvojë ne punen time kam, kam punuar me heret, kam mbajtur kurse ne qendren Emtec, gjithashtu edhe ne qendren Sfera, , kurse te Auto Cadit 2D dhe 3D, Archi Cad 2D dhe 3D, gjithashtu ju kam dergu referencat e punes edhe diplomat po edhe punimet e dizajnave.

Projekte kam bo ne shtepi njerzve qe kane deshiru, si ne Danimarke, Prishtine, Gjakove, Peje, Rahovec, kush ka deshiru une i kam punu edhe ju kome dergu me internet, nese deshironi ju dergoj punimet, e i shiqoni qe jone te verteta.

Per mua do te ishte kenajqesi qe te punoj edhe me juve,

Ju Faliminderit..Exte .ecxhmmessage P {padding:0px;} .ExternalClass body.ecxhmmessage {font-size:10pt;font-family:Tahoma;}

 
Florenc Gora
Para 51 muajsh  
  
Jam Florenc Gora jam diplomuar ne vitin 1999 prane Universitetit Politeknik te tiranes Fakultetit te inxhinjerise se ndertimit dega Inxhinjeri Mjedisi aktualisht jam pa pune dhe jam duke kerkuar nje mundesi punesimi ose ve ne dispozicon per ato subjekte apo kompani qe kerkojne te plotesojne satafin e tyre me inxhinjer mjedisi dokumentat e mia
Me respekt
Florenc Gora
0683854015
florencgora@gmai
 
Florenc Gora
Para 51 muajsh  
  
Jam Florenc Gora jam diplomuar ne vitin 1999 prane Universitetit Politeknik te tiranes Fakultetit te inxhinjerise se ndertimit dega Inxhinjeri Mjedisi aktualisht jam pa pune dhe jam duke kerkuar nje mundesi punesimi ose ve ne dispozicon per ato subjekte apo kompani qe kerkojne te plotesojne satafin e tyre me inxhinjer mjedisi dokumentat e mia
Me respekt
Florenc Gora
0683854015
florencgora@gmai
 
Florenc Gora
Para 51 muajsh  
  
Pershendetje
Jam Florenc Gora jam diplomuar ne vitin 1999 prane Universitetit Politeknik te tiranes Fakultetit te inxhinjerise se ndertimit dega Inxhinjeri Mjedisi aktualisht jam pa pune dhe jam duke kerkuar nje mundesi punesimi ose ve ne dispozicon per ato subjekte apo kompani qe kerkojne te plotesojne satafin e tyre me inxhinjer mjedisi dokumentat e mia
Me respekt
Florenc Gora
0683854015
florencgora@gmai
 
Florenc Gora
Para 51 muajsh  
  
Pershendetje
Jam Florenc Gora jam diplomuar ne vitin 1999 prane Universitetit Politeknik te tiranes Fakultetit te inxhinjerise se ndertimit dega Inxhinjeri Mjedisi aktualisht jam pa pune dhe jam duke kerkuar nje mundesi punesimi ose ve ne dispozicon per ato subjekte apo kompani qe kerkojne te plotesojne satafin e tyre me inxhinjer mjedisi dokumentat e mia
Me respekt
Florenc Gora
0683854015
florencgora@gmai
 
ermela
Para 53 muajsh  
  
jam nje vajze nga tirana kam mbaruar shkollen e arkitektures dhe menazhere dhe bizesmene per kete te fundit kam punuar 5 vjet si bizesmene ne sigal unica group austria po ashtu kam te mbrojtura 9 gjuhe rusisht greqisht bjellorusisht anglisht italisht japonisht frengjisht gjermanisht dhe turqisht tani jetoj ne itali por kam per te ardhur ne shqiperi ju lutem me kontaktoni ne tel 06585949689560 faleminderit per mirekuptimin fuck
 
saranda
Para 53 muajsh  
  
jam nje vajze nga tirana kam mbaruar shkollen per arkitekte dhe avokate sapo kam mbaruar masterin dhe dua te nis nje vend pune nese keni nevoje per dicka me kontaktoni ne 0685643360 dhe kam te mbrojtura 7 gjuhe italisht greqish anglisht gjermanish turqisht frengjisht dhe rusisht tani po mesoj gjuen arabe.me shume respekt saranda
 
ivana
Para 54 muajsh  
  
jam nje stundente dhe jam e interesuare per kete informacjon nr i tel 0695127539 me shum respekt ivana
 


Njoftime te sponsorizuara
Punaime
Operator Telefonik per Sherbim Klienti (Inbound)
Tiranë
Deri: 30/05/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Qarku Tirane
Deri: 16/06/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Shitese
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Makina
Shitet Alfa Romeo 156
Viti i prodhimit 2005.
2005
3000 €
Tiranë
Makina
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
Tiranë
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Qarku Tirane
Deri: 18/05/2016
Makina
Shitet Audi A4 S Line
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
Tiranë
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Operatore ne gjuhen italiane
Qarku Tirane
Deri: 01/10/2015
Punaime
Kerkohet IT Security Analyst
Tiranë
Deri: 18/09/2015
Makina
Shitet motorr Chopper Suzuki Intruder + Aksesore
Motorri eshte me letra te paguara dhe ne gjendje perfekte.
2000
3800 €
Durrës
Prona
Shitet Apartament 2+1+BLK Kati 7, 87 m²
87m²
900€
Tirane
Punaime
Kerkohen Perfaqesuese Shitjesh
Tiranë
Deri: 19/09/2015
Punaime
Ofrohet vend pune: Drejtor/e Finance
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Punaime
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI STAFF of HOTEL's / RESTAURANT's / PUB, CLUB's &...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Punaime
Ofrohet vend pune: Waiter (Kamarier)
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Punaime
Kërkojmë të punësojmë infermier/e për spitalet kryesorë në Dubai, Abu Dhabi dhe...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Punaime
Punësim dhe konsulencë emigracioni në Kanada - Vela H. R. Consulting® dhe RCIC...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Prona
Shitet vile 2 kateshe, 380 m2
380m²
150000€
Lagjia 17, Durres
Prona
Shitet lokal perballe Fakultetit Juridik
65m²
3000€
Tirane
Prona
Shitet biznesi i nje Autoshkolle
0m²
5000€
Tirane
Njoftime te tjera
Qendra e Studimit dhe Edukimit Passhkollor “CARL ROGERS”
Tirane
Sherbime
Makina
Shitet Opel Corsa 1.4 benzine
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
1998
1500 €
Tiranë
Prona
Shitet dyqan 35 m2
35m²
3000€
Tirane
Njoftime te tjera
Shitet linje prodhimi artikull konsumi ne fushen e ndertimit
31/08/2015
Per Shitje
Punaime
Ofrohet vend pune operator telefonik
Tiranë
Deri: 02/09/2016
Njoftime te tjera
Kurse per gjuhet e huaja dhe lendet shkencore
Tirane
Sherbime
Prona
Shitet ambient ne Rr. Mysylm Shyri
310m²
1000€
Tirane
Makina
Shitet makina BMW X5
Makina eshte ne gjendje shume te mire, me kambio manuale.
2002
6000 €
Tiranë
Prona
Jepet me Qera Magazine Kati 1, 1.800 m²
1800m²
1400€
Shkozet
Prona
Shitet apartament 140 m2, te kopshti Botanik
140m²
125000€
Tirane
Punaime
GREEN Market ofron vend pune punonjese marketi
Tiranë
Deri: 24/09/2015
Makina
Shitet makine Range Rover Vogue
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2002
12000 €
Qarku Tirane
Makina
Shitet minibus Renault Trafik 8+1
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2004
5500 €
Tiranë
Prona
Okazion! Shitet apartament 2+1,
93m²
460€
Tirane
Makina
Shitet Motorr BMW GS 1200
Motorri eshte ne gjendje shume te mire.
2012
8500 €
Tiranë
Makina
Shitet makine Fiat Punto 1.2
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2002
1600 €
Tiranë
Makina
Shitet motorr Yamaha 300 cc
Motorri eshte ne gjendje shume te mire.
2005
1700 €
Tiranë
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,561)

Prona (23,415)

Makina (16,499)

Evente.al (4,246)

Te tjera (21,293)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1006290119


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu