0 0
 

Ofrojme kurse ekonomie, kontabilitet, finance

09 Sht 10 Vendndodhja: TiranĂ«
Kurse Anglisht, dhe ekonomie individuale ose ne grup.

Ofrojme Kurse Anglisht per te gjitha nivelet. Metodat jane mjaft te mira.

-Niveli Fillestar, Mesatar dhe ai i avancuar.

Ofrojme kurse ekonomie, kontabilitet, finance per te gjithe studentet e ekonomikut qe kane veshtiresi. 

Cmimet jane te favorshme


Adresa: Rr. "Aleksandri i Madh", Tirana, Albania

Cel: 069 55 79 416


Marketing
ebuy
Artikujt e fundit në portal
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1009090044


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
Alviero


Reklame
Euromedica_120x300