Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Ofrojme kurse ekonomie, kontabilitet, finance
09 Sht 10 Vendndodhja: Tiranë
 
0
0
Kurse Anglisht, dhe ekonomie individuale ose ne grup.
Ofrojme Kurse Anglisht per te gjitha nivelet. Metodat jane mjaft te mira.

-Niveli Fillestar, Mesatar dhe ai i avancuar.

Ofrojme kurse ekonomie, kontabilitet, finance per te gjithe studentet e ekonomikut qe kane veshtiresi. 

Cmimet jane te favorshme


Adresa: Rr. "Aleksandri i Madh", Tirana, Albania

Cel: 069 55 79 416Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1009090044

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet