Shes iPhone 4
ikub#: 1009100029

iPhone 4 ka ekranin "retina display", 2 kamera, high definition 1020p recording, telefonate me video, procesor shume te shpejte 1 GB, game center, kufje me mikrofon, dhe shume gjera te tjera. Te lutem dergoni nje email ose sms ose telefonate. Te dhenat jane me poshte. Per arsye se ka patur shume shitje te ketij produkti, ne qofte se kur me kontaktoni me kane mbaruar, mund te ju veje ne nje liste pritje.


Cmimi i iPhone 4 eshte 795 euro.


E-mail: ngj96543@gmail.com


Cel: 069 20 56 713


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
7.500 LEK
40.000 LEK
Shfleto artikuj te tjere per: CELULAR
Postuar nga: aleda
ikub #:
1009100029
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved