Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Oferta pune ne Hoteleri-Turizem, Kurdistan
05 Tet 10 Vendndodhja: Tiranë
 
1
0
0
After a successful recruitment completed on August and September 2010, where now more than 12 applicants from Albania are working happily at Erbil Rotana Hotel, there is new interest for Albanian workforce for the same hotel.

The positions are:

  • FD Agent (female) (front desk agent - related to front office) – duties to perform consist on the reception communication, supervision of daily customers, communication with the respective departments and regulation of bookings, reservations and demands.
Salary for this position is very competitive (starting from 590 $ USD) not including tips.

We will provide you with:

-Regular contract (medical insurances included)
-Accommodation
-Uniform and laundry
-Boarding, full day
-Air ticket from Tirana
-Visa expenses covered
-Holiday releases (30 days paid/year)
-Training and professional qualifications for 3 months
-Guaranteed career promotion after 8 – 12 months

If interested in this position or are talented on customer relation and communication, please submit your CV in English with photo immediately. The recruiting is with urgency! Please visit web: Erbil Rotana Hotel
All the preparation of documents, assessments, medical checkup and travel arrangements are made by 
ande-lm agency through a meeting session. 

Please contact us at: recruitment@ande-lm.com.al
Only those with very good English skills will have the chance to pass on an interview.


  • ·Restaurant Hostess (female) - duties to perform include reservations of the restaurant sight within the hotel, accommodation of guests, entertainment of those waiting on the hall, arrangements accordingly to guest requests with the staff, and customer care throughout the day.
Salary for this position is very competitive (starting from 490 $ USD) and tips are individual.

We will provide you with:

-Regular contract (medical insurances included)
-Accommodation
-Uniform and laundry
-Boarding, full day
-Air ticket from Tirana
-Visa expenses covered
-Holiday releases (30 days paid/year)
-Training and professional qualifications for 3 months
-Guaranteed career promotion after 8 – 12 months


If interested in this position or are talented on customer relation and communication, please submit your CV in English with subject “Restaurant Hostess “, immediately. The recruiting is with urgency! Please visit web: Erbil Rotana Hotel

All the preparation of documents, assessments, medical checkup and travel arrangements are made by 
ande-lm agency through a meeting session. Please contact us at: recruitment@ande-lm.com.al
The English skills requirement for this position is good level.   • ·Waiter (male) – duties to perform consist on the bar and restaurant services offered to clients within the coffee and restaurant sight.
Salary for this position is very competitive (starting from 390 $ USD) and tips are ON YOU!

We will provide you with:

-Regular contract (medical insurances included)
-Accommodation
-Uniform and laundry
-Boarding, full day
-Air ticket from Tirana
-Visa expenses covered
-Holiday releases (30 days paid/year)
-Training and professional qualifications for 3 months
-Guaranteed career promotion after 12-24 months


If interested in this position or have achieved any experience, please submit your CV in English with subject “Waiter“, immediately. The recruiting is with urgency! Please visit web: Erbil Rotana Hotel

All the preparation of documents, assessments, medical checkup and travel arrangements are made by 
ande-lm agency through a meeting session. Please contact us at:recruitment@ande-lm.com.al
The English level required for this position is very good.

Thank you!
__________________

ANDE-LM®AGENCY LTD
EMPLOYMENT – RECRUITMENT – CONSULTING
Rruga e Kavajes 116
GURTEN Business Center
VOLKSWAGEN Complex
Office 139-145, TIRANA, ALBANIA
Phone, +355/42/229 724
Fax, +355/42/259 564
P.O. Box 8284
www.ande-lm.com
www.ande-lm.com.al   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
artan
Para 49 muajsh  
  
p.r.sh jam nje djale 23-24 vjec kam lindur ne elbasan 8-10-1987 kam arsim te mesem,kam jetuar pake kohe ne itali.tani jetoj ne durres kam njohuri te gjuhes angleze mesatare dhe gjuhes italiane.jam i interesuar per ndonje pune.....
 


Njoftime te sponsorizuara
Punaime
Operator Telefonik per Sherbim Klienti (Inbound)
Tiranë
Deri: 30/05/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Qarku Tirane
Deri: 16/06/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Shitese
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Makina
Shitet Alfa Romeo 156
Viti i prodhimit 2005.
2005
3000 €
Tiranë
Makina
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
Tiranë
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Qarku Tirane
Deri: 18/05/2016
Makina
Shitet Audi A4 S Line
Viti i prodhimit 2004
2004
6000 €
Tiranë
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Operatore ne gjuhen italiane
Qarku Tirane
Deri: 01/10/2015
Punaime
Kerkohet IT Security Analyst
Tiranë
Deri: 18/09/2015
Makina
Shitet motorr Chopper Suzuki Intruder + Aksesore
Motorri eshte me letra te paguara dhe ne gjendje perfekte.
2000
3800 €
Durrës
Prona
Shitet Apartament 2+1+BLK Kati 7, 87 m²
87m²
900€
Tirane
Punaime
Kerkohen Perfaqesuese Shitjesh
Tiranë
Deri: 19/09/2015
Punaime
Ofrohet vend pune: Drejtor/e Finance
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Punaime
OFROJMË MUNDËSI PUNËSIMI SI STAFF of HOTEL's / RESTAURANT's / PUB, CLUB's &...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Punaime
Ofrohet vend pune: Waiter (Kamarier)
Tiranë
Deri: 07/09/2015
Punaime
Kërkojmë të punësojmë infermier/e për spitalet kryesorë në Dubai, Abu Dhabi dhe...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Punaime
Punësim dhe konsulencë emigracioni në Kanada - Vela H. R. Consulting® dhe RCIC...
Qarku Tirane
Deri: 27/09/2015
Prona
Shitet vile 2 kateshe, 380 m2
380m²
150000€
Lagjia 17, Durres
Prona
Shitet lokal perballe Fakultetit Juridik
65m²
3000€
Tirane
Prona
Shitet biznesi i nje Autoshkolle
0m²
5000€
Tirane
Njoftime te tjera
Qendra e Studimit dhe Edukimit Passhkollor “CARL ROGERS”
Tirane
Sherbime
Makina
Shitet Opel Corsa 1.4 benzine
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
1998
1500 €
Tiranë
Prona
Shitet dyqan 35 m2
35m²
3000€
Tirane
Njoftime te tjera
Shitet linje prodhimi artikull konsumi ne fushen e ndertimit
31/08/2015
Per Shitje
Punaime
Ofrohet vend pune operator telefonik
Tiranë
Deri: 02/09/2016
Njoftime te tjera
Kurse per gjuhet e huaja dhe lendet shkencore
Tirane
Sherbime
Prona
Shitet ambient ne Rr. Mysylm Shyri
310m²
1000€
Tirane
Makina
Shitet makina BMW X5
Makina eshte ne gjendje shume te mire, me kambio manuale.
2002
6000 €
Tiranë
Prona
Jepet me Qera Magazine Kati 1, 1.800 m²
1800m²
1400€
Shkozet
Prona
Shitet apartament 140 m2, te kopshti Botanik
140m²
125000€
Tirane
Punaime
GREEN Market ofron vend pune punonjese marketi
Tiranë
Deri: 24/09/2015
Makina
Shitet makine Range Rover Vogue
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2002
12000 €
Qarku Tirane
Makina
Shitet minibus Renault Trafik 8+1
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2004
5500 €
Tiranë
Prona
Okazion! Shitet apartament 2+1,
93m²
460€
Tirane
Makina
Shitet Motorr BMW GS 1200
Motorri eshte ne gjendje shume te mire.
2012
8500 €
Tiranë
Makina
Shitet makine Fiat Punto 1.2
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2002
1600 €
Tiranë
Makina
Shitet motorr Yamaha 300 cc
Motorri eshte ne gjendje shume te mire.
2005
1700 €
Tiranë
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,561)

Prona (23,415)

Makina (16,499)

Evente.al (4,246)

Te tjera (21,293)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1010050075


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu