marketkonekt
0 0
1
 

Oferta pune ne Hoteleri-Turizem, Kurdistan

05 Tet 10 Vendndodhja: Tiranë
After a successful recruitment completed on August and September 2010, where now more than 12 applicants from Albania are working happily at Erbil Rotana Hotel, there is new interest for Albanian workforce for the same hotel.

The positions are:

  • FD Agent (female) (front desk agent - related to front office) – duties to perform consist on the reception communication, supervision of daily customers, communication with the respective departments and regulation of bookings, reservations and demands.
Salary for this position is very competitive (starting from 590 $ USD) not including tips.

We will provide you with:

-Regular contract (medical insurances included)
-Accommodation
-Uniform and laundry
-Boarding, full day
-Air ticket from Tirana
-Visa expenses covered
-Holiday releases (30 days paid/year)
-Training and professional qualifications for 3 months
-Guaranteed career promotion after 8 – 12 months

If interested in this position or are talented on customer relation and communication, please submit your CV in English with photo immediately. The recruiting is with urgency! Please visit web: Erbil Rotana Hotel
All the preparation of documents, assessments, medical checkup and travel arrangements are made by 
ande-lm agency through a meeting session. 

Please contact us at: recruitment@ande-lm.com.al
Only those with very good English skills will have the chance to pass on an interview.


  • ·Restaurant Hostess (female) - duties to perform include reservations of the restaurant sight within the hotel, accommodation of guests, entertainment of those waiting on the hall, arrangements accordingly to guest requests with the staff, and customer care throughout the day.
Salary for this position is very competitive (starting from 490 $ USD) and tips are individual.

We will provide you with:

-Regular contract (medical insurances included)
-Accommodation
-Uniform and laundry
-Boarding, full day
-Air ticket from Tirana
-Visa expenses covered
-Holiday releases (30 days paid/year)
-Training and professional qualifications for 3 months
-Guaranteed career promotion after 8 – 12 months


If interested in this position or are talented on customer relation and communication, please submit your CV in English with subject “Restaurant Hostess “, immediately. The recruiting is with urgency! Please visit web: Erbil Rotana Hotel

All the preparation of documents, assessments, medical checkup and travel arrangements are made by 
ande-lm agency through a meeting session. Please contact us at: recruitment@ande-lm.com.al
The English skills requirement for this position is good level.   • ·Waiter (male) – duties to perform consist on the bar and restaurant services offered to clients within the coffee and restaurant sight.
Salary for this position is very competitive (starting from 390 $ USD) and tips are ON YOU!

We will provide you with:

-Regular contract (medical insurances included)
-Accommodation
-Uniform and laundry
-Boarding, full day
-Air ticket from Tirana
-Visa expenses covered
-Holiday releases (30 days paid/year)
-Training and professional qualifications for 3 months
-Guaranteed career promotion after 12-24 months


If interested in this position or have achieved any experience, please submit your CV in English with subject “Waiter“, immediately. The recruiting is with urgency! Please visit web: Erbil Rotana Hotel

All the preparation of documents, assessments, medical checkup and travel arrangements are made by 
ande-lm agency through a meeting session. Please contact us at:recruitment@ande-lm.com.al
The English level required for this position is very good.

Thank you!
__________________

ANDE-LM®AGENCY LTD
EMPLOYMENT – RECRUITMENT – CONSULTING
Rruga e Kavajes 116
GURTEN Business Center
VOLKSWAGEN Complex
Office 139-145, TIRANA, ALBANIA
Phone, +355/42/229 724
Fax, +355/42/259 564
P.O. Box 8284
www.ande-lm.com
www.ande-lm.com.al


Marketing
albagameTë Sponsorizuara
Java e super uljeve!
.
Globe
SHOPPING DAYS ne GLOBE 26/27/28 Shtator ... JU PRESIN :)
Cmime konkuruese dhe Cilesi maksimale
Vetem ne shtypshkronjen VASSI, nga 1996.
Aftësitë Prezantuese
ABC Trainings, Aftësitë Prezantuese
Cmime te ulta dhe cilesi ne produkte - mund ti gjeni ne Copier Computer Center!
CCC eshte kompania me e rendesishme ne fushen e rimarketingut ne Shqiperi. Objektivi e CCC eshte zgjerimi I tregut qe perdor produkte IT-system ne Shqiperi duke qene selektiv ne perdorimin e produkteve me cilesore.
Kopshti Faik Konica
Sherbime cilesore per mirerritjen dhe mire edukimin e femijve. Mjedis miqesor, komunikim dhe motivim. Mesimdhenie qe synon aftesite per pune te pavarur, aftesite logjike etj.
SUPER OFERTE, PIGROL COMPACT LAUSUR 2.5 L
Produkt me kualitet te larte, rezistues dhe pa arome, per mbulim druri me baze akrilatite mikronizuar. Per ambjente te brendshme dhe te jashtme, shkelqim i mendafshte.

Artikujt e fundit në portal
Komente: Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
Lexuar: ikub #:
 1  2.660 1010050075

   
 
  *Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
artan
Para 38 muajsh  
  
p.r.sh jam nje djale 23-24 vjec kam lindur ne elbasan 8-10-1987 kam arsim te mesem,kam jetuar pake kohe ne itali.tani jetoj ne durres kam njohuri te gjuhes angleze mesatare dhe gjuhes italiane.jam i interesuar per ndonje pune.....
     


| Shto tek te Preferuarat
Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
alpet
GlobeAlbania