Mundesi punesimi ne Gjermani
ikub#: 1011110100

Mundesi punesimi ne Gjermani

Per specialsit ne profilet e meposhtme:

Inxhineri Informatie

- Aplikantet duhet te kene njohuri te gjuhes Gjermane dhe eksperience pune

- Dergoni CV-te tuaja ne Gjermanisht, ne adresen e emailit:

annekekroeger@web.de

Mob: 0693025815


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
7.500 LEK
40.000 LEK
Shfleto artikuj te tjere per: INXHINIER PUNESIM
Postuar nga: khoxha
ikub #:
1011110100
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved