Kurs per Estetiste dhe mundesi punesimi
ikub#: 1105170083

Disponoj ambient Parukeri-Estetike dhe te gjitha pajisjet me te fundit.

Kursantet me rezultate shume te mira, krijojme mundesine e punesimit ne sallonin tone.

Adresa: Salloni "ADRI", 30 m prane Postes Nr.8, Tirane. Afer stadiumit Dinamo.

Ju mirepresim!

Cel: 068 46 75 650 / 069 41 16 588


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT
7.500 LEK
40.000 LEK
Shfleto artikuj te tjere per: ESTETIKE KURSE
Postuar nga: aleda
ikub #:
1105170083
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved