Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Kurs per Estetiste dhe mundesi punesimi
17 Maj 11 Vendndodhja: Tiranë
 
0
0
Pranoj kursante per Estetike. Kam pervoje pune 15 vjeçare ne Athine, Greqi.
Disponoj ambient Parukeri-Estetike dhe te gjitha pajisjet me te fundit.

Kursantet me rezultate shume te mira, krijojme mundesine e punesimit ne sallonin tone.

Adresa: Salloni "ADRI", 30 m prane Postes Nr.8, Tirane. Afer stadiumit Dinamo.

Ju mirepresim!

Cel: 068 46 75 650 / 069 41 16 588Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
ESTETIKE KURSE
1105170083

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet