Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Paisje palestre te perdorura
15 Qer 11 Vendndodhja: Tiranë
 
0
0
Cmimi: 200.000 leke

Cel: 069 29 62 784Njoftime te sponsorizuara
Punaime
Sostariffe cerca Consulenti alla vendita di ADSL e ENERGIA
Tiranë
Deri: 16/10/2015
Punaime
NEWBIZ CALL CENTER RICERCA OPERATORI + TEAM LEADER
Tiranë
Deri: 31/10/2015
Prona
Jepet me qera Vile 3 kateshe
400m²
750€/muaj
Tirane
Prona
Shitet shtepi dhe toke 4000 m2
4000m²
58,000€
Tirane
Punaime
SosTariffe cerca Operatore Back Office
Tiranë
Deri: 17/10/2015
Punaime
Sos Tariffe cerca Formatore di ADSL & ENERGIA
Tiranë
Deri: 17/10/2015
Punaime
Operator Telefonik per Sherbim Klienti (Inbound)
Tiranë
Deri: 30/05/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Tiranë
Deri: 16/06/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Tiranë
Deri: 18/05/2016
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Prona
Shitet toke dhe shtepi 2000 m2
2000m²
86,000€
Tirane
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Punaime
SosTariffe.it cerca TEAM LEADER ADSL
Tiranë
Deri: 06/11/2015
Punaime
SosTariffe.it cerca Insegnante di madrelingua Italiana
Tiranë
Deri: 06/11/2015
Makina
Shitet Audi A4 S Line
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2004
6,000 €
Tiranë
Punaime
Kerkohet Punonjes Back Office
Shqiperi
Deri: 08/11/2015
Makina
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Makina eshte ne gjendje shume te mire.
2004
6,000 €
Tiranë
Punaime
Ofrohet vend pune IT (HELP DESK)
Elbasan
Deri: 31/01/2016
Punaime
Kerkohen 300 Operatore
Tiranë
Deri: 08/05/2016
Njoftime te tjera
Shitet iPhone 4S
Tirane
Per Shitje
Njoftime te tjera
Shiten Paisje Palestre
Elbasan
Per Shitje
Punaime
Kerkohet Korrier sherbimesh postare
Tiranë
Deri: 30/10/2015
Punaime
Kerkohen operatore telefonike
Tiranë
Deri: 08/05/2016
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,819)

Prona (23,988)

Makina (16,773)

Evente.al (4,573)

Te tjera (21,522)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1106150017
Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan


Reklame
Luarasi