Kategorite
Ky artikull ka skaduar!
Shitet kundrabufe druri
21 Tet 11 Vendndodhja: Tiranë
 
0
0
3 metra e larte
Ngjyre pana dhe ngjyre qershie.

Ne gjenje shume te mire.

Cmimi: 55.000 leke

Cel: 068 23 13 792Kerkon pune, makine? Nje shtepi me qera apo me shume?  Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo Shqiptari.

Ky njoftim nuk eshte me i vlefshem!
POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1110210018

Reklame
Raiffeisen


Reklame
Digitalb
Reklame
inTV


Reklame
Abissnet