Shitet kundrabufe druri
ikub#: 1110210018

Ngjyre pana dhe ngjyre qershie.

Ne gjenje shume te mire.

Cmimi: 55.000 leke

Cel: 068 23 13 792


NJOFTIMET E FUNDIT
13.000 LEK
150 €
i papercaktuar
i papercaktuar
i papercaktuar
i papercaktuar
i papercaktuar
i papercaktuar
18.000 LEK
i papercaktuar
i papercaktuar

Shfleto artikuj te tjere per: KUNDRABUFE
Postuar nga: aleda
ikub #:
1110210018
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved