0 0
 
Ky artikull ka skaduar!

Shitet kundrabufe druri

21 Tet 11 Vendndodhja: TiranĂ«
3 metra e larte

Ngjyre pana dhe ngjyre qershie.

Ne gjenje shume te mire.

Cmimi: 55.000 leke

Cel: 068 23 13 792


Marketing
ebuy
Artikujt e fundit në portal
Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: aleda
ikub #:
1110210018


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame


Reklame
Hako_0317
Reklame
Alviero


Reklame
Euromedica_120x300