Ky artikull ka skaduar!
Kurse Matematike per STUDENTE dhe MATURANTE
19 Pri 12 Vendndodhja: e papercaktuar
 
0
0
0
Ofrohen Kurse Matematike me cmimet me te lira (mos u habitini kur te degjoni cmimin) dhe rezultat te garantuar per: • Nxenesit e shkollave 9-vjecare (per mesimet e javes apo pergatitje per provimin e lirimit) • Nxenesit e shkollave te mesme(per mesimet e javes apo pergatitje per maturen shteterore) • Studentet e Fakulteteve Ekonomike,te Shkencave te Natyres, Inxhinierike ne lendet si : Analize Matematike ,Analize Komplekse,Algjeber,Gjeometri,Statistike, Probabilitet etj. Per detajet e regjistrimit apo cdo informacion te metejshem ju lutemi mos ngurroni te na kontaktoni ne adresen e email-it mesim.matematike@gmail.com Kurset mund te zhvillohen dhe ne shtepi. Adresa:Ne qender te Tiranes prane Taiwan-it

 Ofrohen Kurse Matematike me cmimet me te lira (mos u habitini kur te degjoni cmimin) dhe rezultat te garantuar per: • Nxenesit e shkollave 9-vjecare (per mesimet e javes apo pergatitje per provimin e lirimit) • Nxenesit e shkollave te mesme(per mesimet e javes apo pergatitje per maturen shteterore) • Studentet e Fakulteteve Ekonomike,te Shkencave te Natyres, Inxhinierike ne lendet si : Analize Matematike ,Analize Komplekse,Algjeber,Gjeometri,Statistike, Probabilitet etj. Per detajet e regjistrimit apo cdo informacion te metejshem ju lutemi mos ngurroni te na kontaktoni ne adresen e email-it mesim.matematike@gmail.com Kurset mund te zhvillohen dhe ne shtepi. Adresa:Ne qender te Tiranes prane Taiwan-it

p.s Kete oferte dhe kete cilesi nuk e gjeni ne asnje vend tjeter!   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.


Njoftime te sponsorizuara
Biznese
FMT GROUP


Biznese
ZBOGO-JA shpk


Biznese
"ANSIG" sh. a


Biznese
ikubINFO sh.p.k


Biznese
EHW GmbH


Biznese
DIGITALB


Makina
Shitet Audi A4 S Line
Viti i prodhimit 2004

2004
6000 €
e papercaktuar
Makina
Shitet MINI COOPER 1.6 Benzine
Viti i prodhimit 2004

2004
6000 €
e papercaktuar
Punaime
MRC Group cerca 300 operatori
Tiranë
Deri: 02/06/2016
Punaime
Ofrohet vend pune Acquisti
Tiranë
Deri: 10/07/2015
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Frenge
Qarku Tiranë
Deri: 18/05/2016
Punaime
Kerkon: Operator Telefonik
Tiranë
Deri: 30/12/2016
Punaime
Kerkohen operatore per gjuhen Gjermane
Qarku Tiranë
Deri: 16/06/2016
Punaime
Consulenti telefonici assicurativi
Tiranë
Deri: 30/07/2015
Punaime
Kerkohen operatore telefonike
Tiranë
Deri: 08/05/2016
Biznese
BETA MOBILERI


Biznese
TOP OPTIKA


Biznese
Kappa Oil sh.a


Prona
Shitet shtepi 120 m², Sauk


120m²
150000€
Prona
Shitet apartament 1+1+aneks, 61m2


61m²
120000€
Tiranë
Punaime
Cerchiamo Operatori
Qarku Tiranë
Deri: 13/08/2015
Prona
Shitet apartament 3+1, 112 m2


112m²
800€
Qarku Tiranë
Biznese
Rivaldi WATCHES


Biznese
MARLENTE


POSTO NJOFTIMIN TEND

Ju duhet Ndihmë? Kliko Këtu
OSE
Na ndiqni
Per te marre njoftimet e fundit ne email tuaj
Gjej ne harte
Kategorite

Punaime.al (10,071)

Prona (22,272)

Makina (16,006)

Evente.al (3,707)

Te tjera (20,808)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: mesim.matematike
ikub #:
1204190107


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme


Reklame
Pepsi


Reklame
Hako_0317
Reklame
spitali amerikan


Reklame
Digitalb