Kerkese per pune
ikub#: 1207170035

Kerkoj te punesohem ne nje institucion shteteror ose privat si bojaxhi,punime kartonxhesi,punime allcie por dhe sherbime te tjera te kesaj natyre.Jemi me eksperience te gjate pune,korrekt dhe garantojme cilesi te plote.

Te interesuarit jane te lutur te kontaktojne ne:

Nr cel : 0682575897


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT

Shfleto artikuj te tjere per: PUNESIM
Postuar nga: ermal
ikub #:
1207170035
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved