Samsung C3222 me 2 karta
ikub#: 1210010139

Samsung me 2 karta model C3222 ngjyre e zeze me butonin kryesor me te prekme, me blututh, vend per memoricard, fotocamer, i ri fare 3 dit kam qe ma kane sjelle ma kane bere dhurate dhe ka vetem 4 min bisede... por jam mesuar gjthmone me nokia keshtu qe sme ben pune.

Ju flm per mirekuptimin!

Cmimi: 11.000 leke

Shikoni per me teper fotot origjinale te celularit.


loading...


NJOFTIMET E FUNDIT

Shfleto artikuj te tjere per: SAMSUNG
Postuar nga: aleda
ikub #:
1210010139
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved