Metoda me e Mire per te Mesuar Anglisht
ikub#: 1211070048

LoBuS Services Ofron:

Metoda me e Mire per te Mesuar Anglisht dhe Gjuhe te Tjera...
Per Femije dhe Te Rritur
Mjafton qe ju te keni nje Kompjuter Ose Laptop dhe cdo gje
behet teper e thjesht... Rezultatet jan thjesht FANTASTIKE.

Ne pak kohe ju do mund te mesoni anglisht si asnjehere me pare.

Ne ofrojm setin e plote te Rosetta Stone per mesimin e gjuhes qe ju
deshironi duke mos pasur me nevoje qe te lini punet tuaja qe te shkoni
ne kurse te ndryshe por kur ju tju ndihet me e arsyeshme hapni kompjuterin
ose laptopin tuaj dhe mesoni gjuhen qe deshironi thjesht dhe pa komplekse.

Programi Rosetta Stone i testuar ane e mbane Globit ka dhene rezultate
mjaft efikase ne te gjitha gjuhet qe ai ofron.
dhe per nje kohe jo me shume se 6 muaj njerez nga te gjithe kontinentet kane arritur te pervetesojne gjuhen e deshiruar.

Pagesa teper e volitshme vetem 5000 lek (te reja) i gjithe Programi Rosetta Stone

Per porosi te gjuhes se deshiruar kontaktoni ne nr e cel: 0666066969 ose ne adresen e e-mail: tony@info.al
Jeni te Mirepritur.
 


NJOFTIMET E FUNDIT
10.000 LEK

Shfleto artikuj te tjere per: ANGLISHT METODA
Postuar nga: jeta12
ikub #:
1211070048
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved