Ofrojme kurse pikture, vizatimi per femije te ciklit 9-vjecare
ikub#: 1302220132

 

Ofrojme kurse pikture, vizatimi dhe plastike per femije te ciklit 9-vjecare.
Cmimi:150 lek 60 minuta.
Kurset drejtohen nga nje mesuese dhe nje mesues te profilit perkates.
Ambjenti eshte komod dhe i kompletuara me pajisjet e nevojshme. 
Synimi jone, te rrisim ndjeshmerine artistike te femijes.
 
Adresa: Durres. Prane gjykates
Cel: 068 53 38 229

NJOFTIMET E FUNDIT
10.000 LEK

Shfleto artikuj te tjere per: PIKTURE VIZATIM
Postuar nga: jeta12
ikub #:
1302220132
Ebuy
Copyright © 2006 -2017ikub.al shpk, All Rights Reserved